Kulaksız Sokak esnafı düzenlemelerden memnun

Çorum Belediyesi, Yeniyol Mahallesi Kulaksız Sokak’ta asfalt ve tretuar yenileme çalışması yaptı.

Kulaksız Sokak esnafı düzenlemelerden memnun

RECEP MEBET
Çorum Belediyesi, Yeniyol Mahallesi Kulaksız Sokak’ta asfalt ve tretuar yenileme çalışması yaptı.

Gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Kulaksız Sokak esnafı, düzenledikleri basın açıklaması ile Çorum Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Esnaf adına açıklama yapan Ali Karabacak, yıpranan yol zemini ve kaldırımların yenilenmesinin sokağı kullanan vatandaşları da sevindirdiğini söyledi.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen çalışmaların tamamlanmasıyla Kulaksız Sokak’ın çehresinin değiştiğini vurgulayan Karabacak, “Belediye Başkanımız Zeki Gül başta olmak üzere, Başkan Yardımcısı Alper Zahir ve Asfalt Şefi Oktay Çalışkan ile Yeniyol Mahallesi Muhtarımız Seydi Demiray ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Demirel
Demirel - 2 yıl Önce

Fotoğrafta iki de belediye işçisi var.Biri muhtar,diğerleri galiba esnaf,yol boyundaki diğer esnafların memnuniyeti ne vaziyette?

Taylan tam
Taylan tam - 2 yıl Önce

Sanki yol genişletildi bakkal Mehmet cindil ve karşısındaki ev yıkıldı sanki aynı hamam aynı tas yarım yamalak 3 kişi memnun olmasın çoğunluk halk memnunmu acaba bide halka soralım Ayıp be şehrin merkezi memnun olan 2 i üç kişi siz dalgamı geçiyorsunuz belediyeden ne çıkarınız var

SIRADAKİ HABER