Kurt: İktidar 17 yıldır Çorum'a hangi yatırımları yaptı?

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt,  Akkent Mahallesi TOKİ konutları bölgesinde seçim çalışması yaptı.

Kurt: İktidar 17 yıldır Çorum'a hangi yatırımları yaptı?

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt,  Akkent Mahallesi TOKİ konutları bölgesinde seçim çalışması yaptı.
Kurt, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, "Biz Milli Görüşçüyüz Milli Görüş zalime hasım olup mazlumdan yana olmaktır. Haksızlığa karşı haklı olanın yanında yer almaktır. Milli Görüş yeryüzünde yeniden tesis edilmesi gereken Hak bir nizamın öncüsü, adil paylaşımın savunucusudur. Küresel bir oyuna karşı tüm İslam âleminin yegâne umududur. Kendi değerlerini önemseyen ve her şeyi milli olarak gerçekleştirmek isteyen bu milletin öz benliğidir. Milli Görüş, "Yeni Bir Türkiye"nin kurulması ile birlikte "Yeni Bir Dünya"nın kurulacağına inanışın ifadesidir. Yalta'da dünyaya nizam vermeye kalkanlarla yeniden masaya oturup adil bir paylaşımın olacağı bir dünya demektir. Tüyü bitmedik yetimin hakkının zalimane bir şekilde gasp edildiği günümüz dünyasında o tüyü bitmedik yetimin de hakkının olacağını haykırmaktır. Ezilenlerin dişliler arasında kaybolmasına izin vermemektir. Köle düzeninin son bulup insanların hak ettikleri gibi yaşamasını istemektir. Bir avuç mutlu azınlığın yedi milyarın alın terine zorla sahip olmasının önüne geçmektir. Eşitlikte adaletin olmadığını adaletle eşitliğin sağlanabileceğine inanmaktır Milli Görüş" dedi.


17 yıldır Çorum'un iktidar partisini desteklediğini ve hiçbir yatırım alamadığını kaydeden Kurt, "Neden? Çünkü burası çantada keklik. 'Vatan millet Sakarya' deriz  oylarını verirler ama bu seçim öyle olmayacak onlarda anladılar ki 17 yıldır Çorum'un haritadaki yerini bilmeyen bakanlar her hafta Çorum'a gelir oldu. Yine aynı strateji bizi seçin size askeri birlik getireceğiz, havaalanı yapacağız, hızlı tren getireceğiz gibi yalan vaatlerle seçimi kazanmaya çalışıyorlar. 17 yıldır neredeydiniz, neden Çorumumuz'a yetim evlat muamelesi yaptınız. Bu seçim beka seçimidir. Bu seçim ülkemizin geleceği için son çıkıştır. Erbakan Hocamın deyimi ile hadi oradan. Soruyorum:  17 yıldır Çorum Belediyesi'ni kim idare ediyordu. 17 yıldır Çorum'a her yıl bir fabrika yapmış olsalardı bugün Çorumumuz da 17 fabrika olurdu ve gençlerimiz işsiz kalmazdı. Bugün hızlı tren Çorum'dan geçmiş olsaydı organize sanayimiz hareketlenir yeni yatırımlar gelirdi. Ama 17 yılın sonunda hala yapacağız, getireceğiz devam etmekte bırakın milletimizi kandırmayı siz Çorumlu'dan % 60 oy alan vekiller  yatırım yaptıramıyorsunuz anladık yapılan yatırımları satılmasına da engel olamadınız. Biz geleceğiz yapacağız demiyoruz. Milletimiz bizim neler yaptığımızı biliyor ve bunun için Milli Görüş Belediyeciliği'ni istiyor. Bizim belediyecilik anlayışımızda belediye başkanlarımızın kapısı sonuna kadar halkımıza açıktır ve halkla kucaklaşmışlardır. Sadece varlıklı kimselerin belediye başkanı değil, nerede fakir fukara, garip guraba varsa belediye hizmetlerinden yeteri kadar hizmet göremeyen yerler varsa onlar hizmet almışlardır. Belediye başkanlarımız seçilince belediye binalarına "Rüşvet alan da veren de melundur." levhaları asmışlardır. Yemediler, kimsenin hakkını da yedirmediler. Onun dışında bir sürü sosyal hizmetler yapıldı. Moda tabiriyle gıda yardımı yapılması, Ramazan'da iftar çadırlarının kurulması, öğrencilere burs verilmesi ve en önemli husus gençlerimize sahip çıkılarak kültür merkezleri kurulması Milli Görüş Belediyeciliği döneminde gerçekleştirildi İnsanlarımızı kutuplaştırmayı bırakın genel seçim yapmıyoruz" ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk
Türk - 3 yıl Önce

adamın yatırımlarla ilgili, havalimanıyla ilgili dediklerinin tamamı doğru. ama bunu hdpkk ile ortak olan bir partilinin söylemesi bize acı geliyor. ey ak partili çorumdan seçilip çoruma ihanet edenler, bunlara sizin basiretsizliğiniz, kibriniz, koltuk aşkınız sebep oluyor. bunun hesabını bu dünyada ve ahirette çok acı bir şekilde vereceğinize inşaAllah inancınız vardır. alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.

SIRADAKİ HABER