Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi açıldı

İşletmeciliğini Seray-Serap Özaslan’ın yaptığı Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi açıldı.

Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi açıldı

FATİH BATTAR
İşletmeciliğini Seray-Serap Özaslan’ın yaptığı Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi açıldı.

Yavruturna Mahallesi Esnafevler 4. Sokak numara 6/A adresinde Çorum halkının hizmetine giren Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin açılışına Özaslan ailesinin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılışta kurdele kesiminin ardından davetlililer işyerini gezerek, Sağlıklı Yaşam Merkezi hakkında bilgi aldı.

Açılışa katılan herkese teşekkür eden Seray-Serap Özaslan, sağlıklı beslenmek ve zayıflamak isteyen herkesi Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne beklediklerini söyledi. 


YORUM EKLE
YORUMLAR
sade vatandaş
sade vatandaş - 4 ay Önce

Bu ve bunun gibi sağlıklı yaşam adı altında bir firmanın ürünlerini satarak bundan gelir elde edenlerin herhangi bir hekimliği, tıp dalında herhangi bir çalışması, ya da hastanede muayene olmak dışında gerçek tıp ile uzaktan yakından herhangi bir ilgisi var mı? Bu tarz ürünleri satarak çoğu vasıflı insanın bile alınteri dökerek kazandığı paradan daha fazlasını kazananların vergi levhalarında ödediği vergi ne kadar görünüyor? Gerçekten sizin sağlığınızı mı düşünüyorlar, yoksa kendi ceplerini mi? Bunları sorgulamak lazım. İç tozu zayıfla, iç tozu kilo al. Mantıklı geliyormu size? Sağlıklı beslenin, düzenli spor yapın, yapamıyorsanız en azından yürüyün. Kilo probleminiz varsa bir hekime gidin.

MemUR
MemUR - 4 ay Önce

Herbollayf ABD malı satanlar saadet zinciri oluşturup gümüş ve platin olunca kısa yoldan zengin oluyor,vergi felan yok,kontrol yok,hap ve tozlara sağlık bakanlığı değil tarım bakanlığı izin veriyor.insan için üretilmediği burdan belli.şekerden tansiyona her derde çare diye pazarlıyorlar.bu işi yapıp para kazananlar hayrını göremez.

SIRADAKİ HABER