‘Mahallelerimizi semt sahalarıyla donatacağız’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Namazgah Parkı’nda gençlerle basketbol oynadı. Basketbol konusundaki performansıyla gençleri şaşırtan Halil İbrahim Aşgın, basketboldaki ustalığını gözler önüne serdi.

‘Mahallelerimizi semt  sahalarıyla donatacağız’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Namazgah Parkı’nda gençlerle basketbol oynadı. Basketbol konusundaki performansıyla gençleri şaşırtan Halil İbrahim Aşgın, basketboldaki ustalığını gözler önüne serdi.

İmam Hatip yıllarından basketbol konusundaki becerisiyle tanınan Halil İbrahim Aşgın, sporun her dalını sevdiğini ancak basketbola karşı özel bir ilgisi olduğunu söyledi. 

Basketbol sahasında oynayan gençlerin maç teklifini geri çevirmeyen Halil İbrahim Aşgın, yaptığı hareketler ve atışlarıyla iyi bir basketbolcu olduğunu gösterdi.

Gençlik yıllarından bir şey kaybetmediğini ortaya koyan Aşgın, kendisiyle maç yapan gençlere teşekkür ederek, “Gençlerimizin zihinsel ve bedensel gelişimlerini önemsiyor, sporla iç içe sağlıklı bir yaşam felsefesine sahip olmalarını sorumluluğumuzun bir gereği olarak görüyoruz. Bu bağlamda amatör sporlar ve medeniyetimizin önemli bir parçası olan geleneksel oyunlarımızın gençlerimiz tarafından yapılabileceği temalı tesisler inşa edeceğiz. İhtiyaç olduğunu tespit ettiğimiz mahallelerimizi semt sahalarıyla donatacağız." dedi.

Basketbol maçı ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gençlere teşekkür eden AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, şu ifadeleri kullandı; “Gençlerle basket maçına tutuştuk, sporun coşkusuna gençlerin samimiyetine ortak olduk. Gençliğimizde peşinde koşturduğumuz basketboldaki marifetimizden pek fazla bir şey kaybetmemişiz çok şükür. Kararlıyız, bu şehrin çocuğuyla çocuk, genciyle genç, yaşlısıyla yaşlı olacağız. Onları geriden bakarak anlamaya çalışmak yerine yanlarında olacağız. Bizi oyunlarına dahil edip, heyecanlarına ortak eden gençlerimize tüm kalbimle teşekkür ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 20:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert Aydın
Mert Aydın - 1 yıl Önce

Mesela geçen sene bu vakitler gençlerle basket oynar mıydınız?
Seçim için mi bu tüm şirinlikler, nedir?

emre
emre @Mert Aydın - 1 yıl Önce

spor yapmadığı göbekten belli:)

omur berk
omur berk - 1 yıl Önce

Aşıklar tepesi potalara bi el atsanın artik bi zahmet

ÜYÜKLÜ
ÜYÜKLÜ - 1 yıl Önce

HALİL JORDIN DAN BİR ÜÇLÜK . AMA BU ÜÇLÜKLER MAÇI KAZANMASINA YETMEYECEK... AMA UÇARKEN ATTIĞI SAYIYI BEĞENDİM

SIRADAKİ HABER