Mahmut Özsoy emekli oldu

Çorum eğitim camiasının yakından tanıdığı Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Özsoy emekli oldu.

Mahmut Özsoy emekli oldu

RECEP MEBET
Çorum eğitim camiasının yakından tanıdığı Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Özsoy emekli oldu.

Eğitim-öğretim alanında 40 yılı geride bırakan Mahmut Özsoy, Ankara Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinden emekliye ayrıldı.
Son 5 yıldır Başkent’te görev yapan Özsoy, emekliliğin ardından geldiği Çorum’da gazetemizi de ziyaret etti.

MAHMUT ÖZSOY KİMDİR?
1954 yılında Mecitözü’nün Alören Köyü’nde doğan Mahmut Özsoy, ilk ve orta öğrenimini Çorum’da tamamladıktan sonra 1978 yılında İzmir Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu.

Öğretmenlik hayatına İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde adım atan Özsoy, sırasıyla Kiraz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Laçin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çorum Mehmetçik Lisesi Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
Milli Eğitim Bakanlığı’nın rotasyon uygulaması nedeniyle görevini Ankara’da sürdürdükten sonra emekliye ayrılan Özsoy, evli ve dört çocuk babası.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 11:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bedii Onan
Bedii Onan - 1 yıl Önce

Mahmut Özsoy;Size hakkımı helal etmiyorum.2011 yılının Aralık ayı içerisinde,Albayrak ilkokuluna giden oğlumla ilgili sorunları,sorumluluğunuzda bulunan birime valilik vasıtasıyla dilekçe ile müracaatta bulunduğum halde çözüm bulma gayreti içerisinde olmadınız.Sonrasında,soruşturmaya maruz kaldım.Çocuğum ve şahsım adına,Bir vatandaş olarak hukuk önünde ve Allah katında,Sizden razı değilim.Hakkımı helal etmiyorum.

YAKUP SAYAT
YAKUP SAYAT - 1 yıl Önce

HAYIRLI OLSUN MAHMUT BEY

SIRADAKİ HABER