Meclis tatilde Kavuncu sahada

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül'ü makamında ziyaret etti.

Meclis tatilde  Kavuncu sahada

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül'ü makamında ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerinin ardından kendisini ziyarete gelen Milletvekili Erol Kavuncu'ya teşekkür eden Belediye Başkanı Zeki Gül, milletvekillerinin gece geç saatlere kadar çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Gül, "Tüm milletvekillerimize Çorum adına yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Gece üçlere dörtlere kadar çalışıyorlar. Milletimizin kendilerine verdiği görevleri vekillikleri süresince devam ettirirler. Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere tüm milletvekillerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Vekilimiz, inşallah bundan sonraki süreçte de memleketimize, milletimize özelde de Çorum'umuza hayırlı hizmetler yapar diye temenni ediyoruz. Kendisini eskiden beri tanıyoruz. Bu konuda da hiçbir şüphemiz yok. Hep birlikte Çorum'umuza güzel hizmetler yapmaya devam ederiz" dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ise Çorum halkının teveccühü ile göreve geldiğini, yeminin ardından ise göreve başladığını belirtti. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Ekim ayına kadar tatile girdiğini ifade eden Milletvekili Erol Kavuncu kendisinin tatil yapmadan çalışmalara devam edeceğini söyledi.

Belediye Başkanı Zeki Gül'e çalışmalarında başarı dileklerinde bulunan Milletvekili Kavuncu, "Meclisin tatile girmesi ile birlikte biz de yönümüzü hemşehrilerimize döndük. Çorum'a gelerek Belediye Başkanımızla sohbet edelim, istişarelerde bulunalım istedik. Meclis tatile girse de biz çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz" ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER