Mehmet Çelik ve Bayraktar Dede’ye geçmiş olsun ziyareti

Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Çelik ve Bayraktar Dede olarak tanınan Hüseyin Berk’i ziyaret etti.

Mehmet Çelik ve Bayraktar Dede’ye geçmiş olsun ziyareti

Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Çelik ve Bayraktar Dede olarak tanınan Hüseyin Berk’i ziyaret etti.

Ürüloji Servisi’nde tedavisi tamamlanmak üzere olan Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Çelik’in sağlık durumunun iyi olduğunu görmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu aktaran Taşkan, Çelik’e geçmiş olsun dileklerini ifade etti.

Öte yandan uzun süredir Ankara’daki tedavisinin ardından Çorum’da tedavisine devam edilen Hüseyin Berk’in tüm Çorumlular’a selam gönderdiğini ve dua beklediğini söyleyen Erol Taşkan, “Hüseyin dedemizi umduğumuzdan daha iyi bulmanın sevincini yaşıyoruz. Her iki hastamız da değerli doktorlarımız tarafından itina ile takip ediliyor. Her ikisinin de tüm sevenlerine selamlarını getirdik. Bayraktar Dede, iyileşir iyileşmek akülü aracına Türk Bayrakları’nı takarak hastaneye teşekkür ziyaretinde bulunacağını, ardından da Çorum’da tur atacağını söyledi.”

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 18:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
fikri
fikri - 4 yıl Önce

mehmet agabey gecmis olsun Allah acil sifalar versin Huseyin amcamizada ayrica gecmis olsun

SIRADAKİ HABER