Mehmetçik’e destek konvoyu

Çorum Toyota Kulübü tarafından Mehmetçik'e destek amacıyla düzenlenen konvoyda yaklaşık 250 araç Türk bayraklarıyla şehir turu attı.

Mehmetçik’e destek konvoyu

M.BURAK YALÇIN

Çorum Toyota Kulübü tarafından Mehmetçik'e destek amacıyla düzenlenen konvoyda yaklaşık 250 araç Türk bayraklarıyla şehir turu attı.

Millet Bahçesinde buluşup Gazi Caddesi üzerinden Türk bayraklarıyla donattıkları araçlarıyla konvoy oluşturan grup, Çorum Şehitliğine kadar tur attı.

Konvoy sonunda Çorum Şehitliğinde buluşan vatandaşlar saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okudular.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Çorum Toyota Kulübü üyelerinden Abdullah Aktepe, askerlere moral vermek için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirterek, “Konvoyumuzun amacı Mehmetçik'imize destek vermek ve her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek. Belki kendimiz onların yanında değiliz ama ruhumuz her zaman onlarla” dedi.

Konvoya Ankara, Samsun, Amasya ve Tokat’tan da vatandaşların katıldığını ifade eden Abdullah Aktepe, “Katılanlara ve etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen Kazım Diker, İbrahim Köylü, Yahya Kılıç ve Salih Şahin’e de teşekkür ediyorum. Her zaman Mehmetçiğimizin yanındayız” diye konuştu.

Yapılan duanın ardından etkinlik sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 16:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsim vermeye gerek yok
İsim vermeye gerek yok - 7 ay Önce

Mehmetcige destek konvoyu düzenliyorsun çok güzel bir davranış ama fotomodel getirmek ne siz bunu mehmetcige morel olsun diye deyil bizim adımız duyulsun diye yapmışsınız yazık size

Ali yağli
Ali yağli - 7 ay Önce

Sehitliğe her tarafı açık saçık bayanları getirdiler hemde sarhoş geldiler bunun neyini haber yapıyosunuz okadar karaktersiz misiniz egsoz açıp müzigi son ses açmak mı saygı yoksa sarhoş bi şekilde gelip orda karı kız soyundurup fink atmakmı şerefsizler adabıyla saygı duyun karaktersizlik yapmayın

murat
murat - 7 ay Önce

ne saygısı yahu? deli gibi egzos bağırt, müzik aç... Trafiği terörize et.. İt kopuk toplandı işte...

SIRADAKİ HABER