Memur Sen'de bayrak değişimi

7 yıldır Memur Sen Çorum İl Temsilciliği görevini yürüten Ahmet Saatci, görevi Diyanet Sen Çorum Şube Başkanı Ali Yıldız’a devretti.

Memur Sen'de bayrak değişimi

7 yıldır Memur Sen Çorum İl Temsilciliği görevini yürüten Ahmet Saatci, görevi Diyanet Sen Çorum Şube Başkanı Ali Yıldız’a devretti.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saatcı; "7 yıldan beri yürütmekte olduğum Memur-Sen İl Temsilciliği görevimi,  yıllarca birlikte çalıştığımız, camiamız tarafından sevilen, başarılı olacağından en az kendim kadar emin olduğum Diyanet-Sen Şube Başkanı Ali Yıldız'a,  Memur-Sen Çorum İl Temsilciliği görevini oy birliği ile  tevdi ediyoruz.Bu karar Çorum Memur-Sen'e bağlı hizmet kolları  yetkilileri tarafından oy birliği ile alınan bir karardır. Memur-Sen  Çorum İl Temsilciliği görevine oy birliği ile getirdiğimiz Ali Yıldız hocamıza hayırlı olsun diyor, her zaman yanında, yakınında olduğumuzun ve olacağımızın bilinmesini istiyorum. Diğer hizmet kollarındaki başkan, yönetim kurulu, il temsilcilerine bu kardeşlik havasını oluşturdukları, rekabete, kırgınlığa ve kızgınlığa yol açmadıkları için çok teşekkür ediyorum. Ali Yıldız hocamız aldığı bayrağı çok daha yukarılara taşıyacaktır. Bundan asla şüphemiz yoktur.  Çorum Memur-Sen'de  zamanımda başlayan birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz bundan sonra da artarak devam edecektir. Memur-Sen İl Temsilciliğim dönemlerimde bana destek veren, yardımcı olan hizmet kolları başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerine, il temsilcilerine ve üyelerimize şükranlarımı arz ediyorum.” ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 22:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir  ÇAĞLAYAN
Bekir ÇAĞLAYAN - 2 yıl Önce

Allah hayırlı mübarek eylesin.Sayın başkanımıza güveniyor Rabbimizden muvaffakiyetler diliyorum

SIRADAKİ HABER