Memur Sen’den Vali’ye ziyaret

Memur Sen’e bağlı sendikalar, Vali Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Memur Sen’den  Vali’ye ziyaret

Memur Sen’e bağlı sendikalar, Vali Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatcı, Diyanet Sen Şube Başkanı Ali Yıldız, Bem Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin, Toç Bir-Sen Şube Başkanı Arzu Özkader, Enerji Bir-Sen İl Temsilcisi İsmail Temur, Bayındır Memur Sen İl Temsilcisi Mustafa Bayrak, Eğitim Bir-Sen II nolu Şube Başkanı Erol Çalmaz, Emekli Memur-Sen İl Temsilcisi Orhan Uyanık, Genç Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Şahinbaş ve Kültür Memur-Sen İl Temsilcisi Mehmet Bayrak, Vali Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Saatcı, “Sayın Valimize şehrimize hoşgeldiniz diyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Sayın Valimizin görev yerlerindeki başarılı çalışmaları neticesinde Valiliğe layık görülmesi, sevilen bir kişilik yapısına sahip olması bizleri mutlu etmiştir. Çünkü bu makamlar önceden hükmeden makamlardı. Şimdi Sayın Cumhurbaşkanımızın makamı da olmak üzere bu makamlar hizmet etme makamlarına dönüştürülmüş, halka hizmet Hakk’a hizmet kabul edilmiş, böylece Türkiye’ye bu bağlamda çağ atlatılmıştır. Ülkemize, vatandaşlarımıza hizmet etmek, onların barış ve huzuru, refahı, sağlığı, mutluluğu, birlikteliği için çalışmak, emek vermek onların hayır duasını alabilmek en büyük mutluluk ve makam olsa gerek. Bu nedenle bizler de sivil toplum kurum ve kuruluşları olarak başta kamu çalışanlarının hak ve hukukları için sonra da şehrimiz, ülkemiz ve halkımız için gece gündüz çalışmak zorundayız.

Şehrimize ve vatandaşlarımıza yapılacak her güzel adımda Sayın Valimizin yanında yer alacağımızın ve bütün imkânlarımızla destek olacağımızın bilinmesini istiyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 2 yıl Önce

Şu küçük şehirlerde hoş geldin ziyaret hastalığını bırakalım devletin valisi çay içip hoşgeldiniz demekten kurtulsun vatandaşın arasına insin ilk gün vatandaşa dokunsun onun sorunlarını dinlesin orta çağdan kalma ziyaretleri bırakın artık

SIRADAKİ HABER