MHP Akkent’te seçim bürosu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçim çalışmaları kapsamında Akkent Mahallesi’nde seçim bürosu açtı.

MHP Akkent’te seçim bürosu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçim çalışmaları kapsamında Akkent Mahallesi’nde seçim bürosu açtı.
Açılışta konuşan MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Akkentlilere seslenerek, “Sizlerin oyları ve dualarıyla bu seçimle zaferle çıkacağımıza inanıyoruz. Adayımız Kenan Şahin’i inşallah Belediye Başkanı yapacağız” dedi. 


Kaynar, MHP’ye verilen oyların ‘bu partiye şu partiye gidiyor’ diye propaganda yapıldığını ifade ederek, “Lütfen bu söylenenlere itibar etmeyiniz. MHP’ye verdiğiniz oy Akkent’in geleceği için verdiğiniz oydur. MHP’ye verdiğiniz ülkücü camiaya ve Kenan Şahin’in başkanlığı için destek için verdiğiniz oydur” diye konuştu. 


MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ise AK Parti belediyeciliğinin Akkent’e hizmet etmediğini belirterek, “Burada otobüs hatları eksiksizliği mevcut. Market ve eczanelerin bir noktada olması ayrı bir sorun. Marketlerin yetersizliğinden dolayı sadece bir noktada market alışverişi için gelinmesi burada yaşayanlar için zulüm olmuştur. Bunların farkındayız çözümleri biliyoruz. Akkent’in çaresi MHP’dir. Akkent MHP ile gelişecektir. Bu mahallenin ticarethane veya sosyal donatı eksiklikleri bizim belediyeciliğimizde bitecektir” şeklinde kaydetti. 


Şahin, Akkent’te ulaşım probleminin kendi belediyecilikleri döneminde biteceğini dile getirerek, “Akkent’te şehir merkezine uzanan ücretsiz teleferik hattı kuracağız. Teleferik illaki dağlarda zenginlere hizmet etmek için yapılmaz. Akkentlileri Çorum’a ücretsiz taşıyacağız. Bu sayede Akkent’te ulaşım problemini çözmüş olacağız. 


AK Parti tarafından dillendirilen MHP’ye verilen oylar CHP’ye değil ama bu vatanı karşılıksız sevenlere gider. Allah’tan korkanlara kul hakkı yemeyenlere gider. Bu söylemin hiçbir izahı yoktur. Bu söylemleri yapanları kınıyorum. 


Bu iktidarın neler yapmadıklarını gördük. Havaalanı mı geldi. Demiryolu mu geldi. Bu memlekete ne yaptılar. Bundan sonra da karşılarına çıkanlara çamur atmaya kalkışıyorlar. Allah’tan korksunlar. MHP gümbür gümbür geliyor” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından MHP Akkent Seçim Bürosu hizmete açıldı.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 18:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 3 yıl Önce

Ne gerek var..coruma gelen biri niye teleferikle akkenti gezsin..maliyetini hesaplamismi sayin aday merak ediyorum.otobusu ucretini yariya indiriyorum dese ok.

SIRADAKİ HABER