‘Millet Bahçesi’ için güç birliği

Çorum’a yeni bir kent parkı kazandırılması için güç birliği yapan mahalle muhtarları, iktidar ve muhalefetin desteğini aldı.

‘Millet Bahçesi’ için güç birliği

RECEP MEBET

Çorum’a yeni bir kent parkı kazandırılması için güç birliği yapan mahalle muhtarları, iktidar ve muhalefetin desteğini aldı.

Buharaevler Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Erdoğan ile birlikte dün gazetemizi ziyaret eden Karakeçili Mahallesi Muhtarı Mehmet Aydın, Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Şehir Stadı yerine ‘Millet Bahçesi’ yapılmasını istediklerini söyledi.

Stad alanının konut ya da alışveriş merkezi yerine yeşil alan, kültür ve spor merkezi olarak değerlendirilmesinin daha isabetli olacağını savunan Mehmet Aydın, “Mahalle muhtarları olarak bu konuda güç birliği içinde Çorum halkının taleplerinin takipçisiyiz” dedi.

Konuyla ilglili öneri ve taleplerini iktidar ve ana muhalefet partilerinin milletvekili adaylarıyla da paylaştıklarını dile getiren Aydın, “Tekrar seçileceklerini düşündüğümüz mevcut milletvekillerimizden bu hususta söz aldık. Cumhurbaşkanımız’ın da halkımızın talebine duyarsız kalmayacağına inanıyor, Çorum Millet Bahçesi’nin şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 13:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Söz Bir.....
Söz Bir..... - 4 yıl Önce

Aklın yolu bir olduğunu, cümle âlem bilir de, Çorum’lu bilmez mi? Elbette iyiyi, güzeli bilir.
O güzelim yeşil alan, park ve bahçelere göre dizayn edilse, millet de yeşil yeşil gezip dinlense, nefes alsa hoş olmaz mı? Çok ta hoş olur, millet de teşekkür eder…
Yoksa, betonculara burayı versen, ucube beton binaları dikerler.
İşte o zaman aklı da dikmiş olurlar. Hiç hoş olmaz, O zaman Millet de rahmet okur…

garip guraba fakir fukara
garip guraba fakir fukara - 4 yıl Önce

Yapılsın tabi elbette iyi olur. Lakin vekilden söz aldık, cb nin duyarsız kalmayacağına inanıyoruz diyerek beni güldürdünüz Allah' ta sizi güldürsün.

SIRADAKİ HABER