Millet Kafe açıldı

Çorum Belediyesi ilk sosyal tesisini Millet Bahçesi’nde Millet Kafe adıyla açtı.

Millet Kafe açıldı

FATİH AKBAŞ

Çorum Belediyesi ilk sosyal tesisini Millet Bahçesi’nde Millet Kafe adıyla açtı.

Bayramın üçüncü günü vatandaşların hizmetine sunulan Millet Kafeyi ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, çalışmalar hakkında bilgi aldı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Seçim döneminde vatandaşların en çok sordukları soruların başında ‘belediyenin sosyal tesislerinin olup olmayacağı’nın geldiğini belirten Başkan Aşgın, “Özellikle İstanbul’a gidenler belediyelerin güzel sosyal tesislerinde kaliteli hizmetle karşılaşıyorlardı. Vatandaşlarımız benzer hizmetlerin Çorum’da da olmasını istiyorlardı. Bizde belediye olarak sosyal tesisleri açacağımız müjdesini vermiştik.  Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde Millet Bahçesi içinde belediyemizin sosyal tesislerinden ilki olan Millet Kafe’mizi hizmete açtık.  Burada gerçekten güzel bir konsept yakaladık. İç dizaynı etrafında ki göl manzarası ve Millet Bahçemizin güzelliği birleşip birde buna hemşehrilerimizin güzelliği eklenince Allah’ın izniyle hemşehrilerimiz aileleri ve arkadaşlarıyla kahve içmenin tadına varacaklar.  Şehrimize gelen tüm konuklarımızı Millet Bahçemize ve Millet Kafemize bekliyorum. Hemşehrilerimiz her şeyin en güzeline layıklar. Bu hizmette Çorum’umuza çok yakıştı. Tabi verdiğimiz sözlerden birisini de yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Göreve geleli kısa bir süre olmasına rağmen verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmeye ve açılışları yapmaya başladık. Tüm hemşehrilerimizi Millet Kafe’ye bekliyoruz” dedi.

Başkan Aşgın, daha sonra Millet Kafeye gelen vatandaşlarla sohbet ederek bayramlarını tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 10:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ah et
Ah et - 2 yıl Önce

Çay bedava mı???!!! Seçim vaadi böyleydi

Sosyal tesis
Sosyal tesis - 2 yıl Önce

Millet kahvesi yapmışınız iyi güzel ama kaliteyi artırmanız gerekli..tek bir garsonla bir sürü müşteri ye bakmak mümkün değil..fiyatkarında piyasanın altında olması grrekiyorki her vatandaşa ulaşılsın! !!önemli olan açılan kuruluşun devamının ve kaliteden ödün vermemesidir. .

FAKİR
FAKİR - 2 yıl Önce

ÇAY KAHVE SİMİT BEDAVE OLACANA BAŞKAN ONU BIRAKSINDA CADDELERE BAKSIN BAHABEY MEHMET AKİF ERSOY VE SÜLÜKLÜ CADDELERİ KAHVE HANELER İŞSİZLERİN VEDE BOŞ GEZENLERİN DEDİKODULARIN YERİDİR ONLARI BIRAKALIMDA ŞEHRİN İŞLERİNE BAKSAK DAH YARARLI OLUR DÜŞÜNCESİNDEYİM AGAÇ KESMEKTEN VEDE KIRAATHANE AÇMAKTAN VAZ GEÇELİMDE BİR AN CADDE TRATUARLARIN İŞİNE BAKALIM DERİM

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

emeklilere millet bahçelerinde çay kek bedeva sözünü unutmuşa benziyorlar.Belediyenın parayla yaptığı hizmet hizmet değil ticarettir.

Ahmet aldikacti
Ahmet aldikacti - 2 yıl Önce

Taahhut edildiği gibi çay kahve kek corba bedavami? C.bsk öyle demisti.

vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

Self servis yapın daha hızlı olur

Erhan Eraslan
Erhan Eraslan - 2 yıl Önce

Güzel anlamışsınız ama adres eksik

Kübra can.
Kübra can. - 12 ay Önce

Hizmet başarılı, yiyecekler lezzetli ... garsonlar oldukça naif. Çorum belediyesine teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER