Milletvekili Kaya'dan bayram mesajı

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Kaya'dan bayram mesajı

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Kaya mesajında, “Yardımlaşma ve sevgi duygularının yoğunlaştığı Ramazan ayının sonunda hep birlikte bir bayrama daha kavuşacak olmanın sevinci içindeyiz" dedi.
Bayramların tam olarak yaşayabilmesi için insanların içinde varsa, kin, öfke, düşmanlık gibi hisleri bir kenara bırakması, kötü duygulardan arınarak kardeşlik, selamlaşma, sevgi hislerini hayatının merkezine alması gerektiğini dile getiren Milletvekili Kaya, içinde bulunduğumuz salgın sürecinde yaşanacak bayramda büyüklerin ziyaret edilemeyeceğini, küçüklerin sevindirilemeyeceğinin, bunun da tüm insanlarda bir burukluk yarattığını vurguladı.

Bu günlerin geçici olduğunu ve bir sonraki bayramın yine eskisi gibi coşkuyla kutlanacağına inandığını kaydeden Milletvekili Kaya, hemşehrilerine uzmanların belirttiği kurallara uymaları tavsiyesinde bulunmayı da unutmadı.
Kaya, “Bu duygu ve düşüncelerle başta Çorumlu hemşerilerim olmak üzere Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım” ifadelerini dile getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum
Çorum - 3 ay Önce

Seçimdennnnnnnn...... seçimeeee....., bayramdannnnn....bayramaaaaa... Nerdesin sayın vekil 3 aydır sesin soluğun yoktu , yoklugunuza nerdeyse alışacaktik , Rabbim. Ahir vakit geldi sanırım hiç yerinin hak eden idareci yönetici yok yoksa kuzu gibi yutturuyorlar millete kendilerini, vekil vekil sen hic duydum mu bayram gelmiş neyime kan dolar yuregime

SIRADAKİ HABER