Motosiklet terörü

Yaya kaldırımları ve trafiğe kapalı yollarda, adeta terör estiren motosikletler vatandaşın şikayetlerini de beraberinde getiriyor.

Motosiklet terörü

Yaya kaldırımları ve trafiğe kapalı yollarda, adeta terör estiren motosikletler vatandaşın şikayetlerini de beraberinde getiriyor.

"Nereden çıkacakları belli olmuyor." diyen vatandaşlar, bu konuda motosiklet sürücülerinden saygı beklerken, yetkililerden de önlemlerin artırılmasını istiyor.

Özellikle çocukların yoğun olarak kullandığı elektrikli motosikletlerin sayısındaki artışla birlikte körüklenen bu terör, kimi motorlu kuryelerin de düzen tanımaz hız ve hareketleriyle iyice içinden çıkılmaz hal aldı.

Gazetemizi arayıp, bu konu hakkındaki şikayet ve beklentilerini ifade eden Çorumlular, "Özellikle çocuklarımızın muhatap kaldığı bu tür riskler, önü alınamaz acılara varmadan ortadan kaldırılmalıdır. Nereden çıkacağı belli olmayan motosikletler yüzünden kaldırımda ya da trafiğe kapalı alanlarda yürüyemez olduk." dediler. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 10:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZAFER ÜSTÜNEL
ZAFER ÜSTÜNEL - 1 yıl Önce

EMNİYET VE BELEDİYE YAYA KALDIRIMLARINDA CİRIT ATAN YERLI VE YABANCI ELEKRTİKLİ MOTOSİKLETLERE BİR DUR DEMELİDİR GENCİ YAŞLISI COCUĞU VE YÜRÜME ENGELLİ ARALARINA DALIP GEÇMEKTELER VE ZAMAN ZAMAN VURUP GEÇMEKTELER BUNLARA ENGEL OLUNMASINI İSTİYORUM.

çorumlu gariban vatandaş
çorumlu gariban vatandaş - 1 yıl Önce

ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU.. MUTLAKA DENETİMLER SIKLAŞTIRILMALI..KOLCU MÜDRÜÜMÜZDEN İSTİRHAM EDİYORUZ.. SAYGILAR

SIRADAKİ HABER