Motosiklet tutkunları Çorum’da buluştu

Çorum Oto Tamirciler, Makine Yedek Parça Satıcıları, Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından bu yıl 3’ncüsü organize edilen Hitit Motosiklet Festivali gerçekleştirildi.

Motosiklet tutkunları Çorum’da buluştu

M.BURAK YALÇIN

Çorum Oto Tamirciler, Makine Yedek Parça Satıcıları, Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından bu yıl 3’ncüsü organize edilen Hitit Motosiklet Festivali önceki gün gerçekleştirildi. Festivalde Türkiye’nin farklı illerinden gelen motor tutkunları Çorum’da buluştu.

İtfaiye Parkı’nda karşılanan motorcular daha sonra şehir turu yaptılar.

 Atahan Atlı Spor Kulübü tesislerinde gerçekleşen festivalin açılış programına Belediye Başkan Yardımcısı Ünsal Yeter, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Türkiye Madeni Eşya sanatkarları Federasyonu Başkanı Hayrettin Yıldırım, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun ve motosiklet tutkunları katıldı.

Yarışmalar, motor şovları, nefes kesen akrobasi gösterilerine ve çeşitli etkinliklere sahne olan festivalde motosiklet tutkunlarına dolu dolu bir festival yaşatıldı.

Festivale gelen kulüp başkanına katılım belgeleri verilirken, düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ise madalya ve derece belgeleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2022, 11:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Işıklandırma problemi
Işıklandırma problemi - 2 hafta Önce

Saat 24 e kadar Atahan Spor da organizasyon alanındaydım. Etkinlik alanında sürekli aydinlatma sistemiyle oynadılar. Işıklarİ her kapattiklarinda motorcular zifiri karanlıkta kaldı, açtılar kapattılar, gece boyu ışık aç kapa.. Bu güzel organizasyona herkesin şikayet ettiği bu durum yakışmadı.

SIRADAKİ HABER