‘Okullarımızda tüm tedbirlerimizi aldık’

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, okullarda sürekli olarak koronavirüs tedbirleri kontrolleri yapıldığını söyledi.

‘Okullarımızda tüm tedbirlerimizi aldık’

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, okullarda sürekli olarak koronavirüs tedbirleri kontrolleri yapıldığını söyledi.

Yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla kentteki okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, Şehit Emin Güner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Dumlupınar İlkokulu, Dumlupınar Ortaokulu ve Bozbağa Köyü İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi.

Okullarda Covid-19 tedbirlerine yönelik faaliyetlerin sürekli denetlendiğini, aksayan yönlerin tespit edilerek yeni tedbirler alındığını aktaran İl Müdürü Kodek, “Okullarımızda çocuklarımız ve öğretmenlerimiz için tüm tedbirleri Bakanlığımızın belirlediği kıstaslar ölçüsünde aldık. Güvenli ve sağlıklı yüz yüze eğitim öğretim dönemi geçirmek için tüm eğitimcilerimizden, velilerimizden ve öğrencilerimizden bireysel olarak da gerekli tedbirleri eksiksiz almalarını rica ediyoruz. Biliyoruz ki ancak birlikte hareket edersek salgın sürecini sağlıkla atlatabiliriz." dedi.     (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 ay Önce

HANGİ TEDBİRİ ALDINIZ.. 1 TANE BİLE HİZMETLİSİ OLMAYAN ÇORUMUN EN KALABALIK EN BÜYÜK LİSESİNDE..ÇOCUĞUM HER GÜN SINIFLARIN PİSLİĞİNDEN LŞİKAYET EDİYOR..

Davut vargitoğlu
Davut vargitoğlu - 3 ay Önce

Tek bir tane dahi hizmetlisi olmayan okullar var... Doldurun imam hatiplere hizmetlileri... VAllahi yatacak yeriniz yok... Ders saatleri neden azaltılmıyor... Müfredat neden esnetilmiyor. 45 kişilik sınıflar var... Yazık bu millete

SIRADAKİ HABER