Onkoloji Merkezi için imzalar atıldı

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Çorum’a kazandırılacak  Onkoloji Teşhis ve Tedavi Merkezi için imzalar atıldı.

Onkoloji Merkezi için imzalar atıldı

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Çorum’a kazandırılacak  Onkoloji Teşhis ve Tedavi Merkezi için imzalar atıldı. Onkoloji Merkezi’nin ise hastane bahçesine kurulacağı açıklandı.

Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk ve AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’nın Sağlık Bakanlığı ile yaptığı görüşme sonrası Çorum’a, Radyoterapi ve PET-CT cihazı tahsisi yapıldı.

Dün Vali Mustafa Çiftçi’nin onayı ile İl Sağlık Müdürlüğü ve hayırseverleri temsilen Ali Evlüce arasında Onkoloji Teşhis ve Tedavi Merkezi’nin hizmet vereceği binanın Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi külliyyesi içerisinde inşa edilmesine dair protokol imzalandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 1 yıl Önce

şu anki oto park da bile çok sıkıntı yaşanıyor park alanlarını çoğaltmanız lazım bunu da şimdiden düşünseniz iyi olur zira ileride çok sıkıntı yaşanır.

SIRADAKİ HABER