Osmancık Kavşağı’nda çile bitmek bilmiyor

Osmancık Caddesi üzerinde bulunan üst geçit kavşağında yaşanan trafik sıkışıklığı, her geçen gün artarak devam ediyor. Uzun kuyrukların oluştuğu kavşakta, problemlerin çözümüne yönelik iyileştirme ve düzenlemeler bekleniyor.

Osmancık Kavşağı’nda  çile bitmek bilmiyor

HURŞİT BOZKURT
Osmancık Caddesi üzerinde bulunan üst geçit kavşağında yaşanan trafik sıkışıklığı, her geçen gün artarak devam ediyor. Uzun kuyrukların oluştuğu kavşakta, problemlerin çözümüne yönelik iyileştirme ve düzenlemeler bekleniyor.


Özellikle ikindi saatinden sonra başlayan yoğunluğa dikkat çeken çevre sakinleri, söz konusu kavşakta yaşanan yığılmaların tam bir çileye dönüştüğünü, pek çok kazaların yaşandığını anlatarak, “Bu sıkışıklık, yaşanan trafik kazaların yanısıra, tartışma ve kavgaların da zeminini oluşturuyor. Çiftlik Mezarlığı’nın bulunduğu cadde, Osmancık Caddesi boydan boya araç kuyruklarıyla doluyor. Abdi Bey Camii’ne kadar uzanan trafik sıkışıklıklarına sürekli şahit oluyoruz. Bu noktanın çözümü teknik anlamda her nasıl oluyorsa, onun gereği yapılmalı, bir çare bulunmalı.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Celik
Mehmet Celik - 4 yıl Önce

Turkiye'nin yasam kalitesi bakimindan en kotu sehirlerinden biri olan Corum'daki bu duzensizliklere,cozumsuzluklere sasirdik mi?Tabii ki hayir!
Hz.Omer ile Kocakari (Hz.Omer:"Teyze,sen ac oldugunu soylemezsen Omer nerden bilsin." Teyze:"Madem bilmeyecekti,neden halife oldu?"

Bu sehrin sorunlarini cozemeyecektiniz,neden yonetici oldunuz?

Selma balakci
Selma balakci - 4 yıl Önce

Köprü yikilsin göbek yapilsin isgence gibi orasi

dd
dd - 4 yıl Önce

Diğer Osmancık yönünde oturmaktayım; köprünün bittiği noktalarda kesinlikle yayaların karşıdan karşıya geçişinde büyük problemler olmakta; araçlar köprüye '' u'' yaparak girmekte buda kaza sayısını artırmakta; köprünün çok dik çıkışından dolayı araçlar hızlarını inişte ve çıkışta ayarla yamamakta ve her gün acı fren sesleri eksik olmamaktadır; yetkililerimiz her iki inişe koyacakları kamera ile bunu çok rahat tespit edebilirler

Mehmet 19
Mehmet 19 - 4 yıl Önce

Çilenin sona ermesi için acilen köprünün yıkılması gerekmektedir.Ama yıkılana kadar Özellikle PAZARTESİ günleri Şehrimizin çok değerli ve kıymetli protokülümüzün VALİ-BELEDİYE BAŞKANI-EMNİYET MÜDÜRÜ-İKTİDAR PARTİSİ MİLLETVEKİLLERİ ve KARAYOLLARI MÜDÜRÜ'nün
köprüye gelip tarfik keşmekeşliğini yerinde görmelerini kendileri gelemiyorsa TRAFİK ŞUBEDEN ekipler göndererek en azından sorunla ilgilendiklerini VATANDAŞIN SORUNUNU çözme konusunda birşeyler yapmaya çalıştıklarını göstermelerini rica ediyorum.

ESNAF
ESNAF - 4 yıl Önce

SİZİN YAPACAĞINIZ KÖPRÜNÜN AYAĞINA ***

Şeref kaya
Şeref kaya - 4 yıl Önce

Bu köprünün sanırım Türkiyede eşi benzeri yok.Çorum için utanç verici ...trafiği felç etmek için yapıldı.yarısı kadar araç geçişinin olduğu binevler yoluna yapılan alt üst geçiş malisef ulakavak mh çok göründü.eee 13 katlı öğrenci yurdunun karşısına da yapılsaydıya aşağıdaki gibi...biran önce bu utanç köprüsü yıkılsın ..alt üst geçişişli Çoruma Çorumluya yakışır trafiği rahatlatıcı bir proje yapılsın..syg

Kurban
Kurban - 4 yıl Önce

Köprü yıkılıp acilen yandaki binaların da birkaçı kamulaştırılıp battı çıktı yapılması gerekmektedir. Hem osmancık yolu hem samsun yolu hattı bu şekilde rahatlar. Ötesi imkansız.

Recep İvedik
Recep İvedik - 4 yıl Önce

Trafik ışıkları yok ne yazikki... Oyuzden her araç bir taraftan saldırıyor geçmeye çalışıyor. İlerde yol verme kavgaları bile olacak nerdeyse...kimse bu işe el atmiyor onu anlamış değilim doğrusu


SIRADAKİ HABER