OYUN TUTMADI

İçişleri Bakanlığı ‘Valiler Kararnamesi’ tamamlanarak, Cumhurbaşkanlığı kararıyla birlikte Resmi Gazete’de yayımlandı.

OYUN TUTMADI

HABER/YORUM RECEP MEBET

Sudan bahanelerle Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’yi hedef alan mihraklar, Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile hüsrana uğradı. Ortaya koydukları asılsız iddialarla Vali Çiftçi’yi yıpratıp, hazırlanan kararnamede gidecekler listesine dahil ettirmeyi hayal eden çevrelerin hevesleri kursaklarında kaldı.

İçişleri Bakanlığı ‘Valiler Kararnamesi’ tamamlanarak, Cumhurbaşkanlığı kararıyla birlikte Resmi Gazete’de yayımlandı.

Pandemi sürecinde Valiler Kararnamesi hazırlandığı duyumunu alan kimi çevreler, Çorum halkının sevgi ve saygısını kazanan Vali Mustafa Çiftçi’yi -tabiri caizse- ‘harcamak’ için harekete geçtiler.

Ortaya koydukları asılsız iddialarla Vali Çiftçi’yi yıpratıp, hazırlanan kararnamede gidecekler listesine dahil ettirmeyi hayal eden çevrelerin hevesleri kursaklarında kaldı.

Sudan bahanelerle Mustafa Çiftçi’yi hedef alan mihraklar, Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile hüsrana uğradı.

Sosyal mecrada yer alan art niyetli paylaşımlarla yıpratılmaya çalışılan Vali Çiftçi, eleştiri sınırlarını aşan iddia ve yorumları hoşgörü ve olgunlukla karşılayarak tevazu timsali bir mesaj paylaşmıştı.

Vali’nin mevcut görevinde kalmasını büyük bir memnuniyetle karşılayan Çorum halkı ise şehrin huzur ve gelişimi için gayret eden Çiftçi’ye destek mesajları yağdırarak görevinde başarı ve kolaylıklar dilediler.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 09:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Geçici işçi
Geçici işçi - 8 ay Önce

Hepsi üstü örtülü suçlamalar. Kimin valimizle uğraştığını veyahut herkesin uğraşamayacağını, uğraşabilmek için vekil vb. Üst rütbede olmak gerektiğini alenen yazın. Gazetecilik böyle olmaz.

Öncevatan
Öncevatan - 8 ay Önce

İşine gelmeyen idareciler yapıyor Bu devirde dürüst insanın Her şey yaparlar arkasında oyun çevirirler Nankör bunlar Bir Mustafa Toprak İkinci ise Mustafa Çifçi Çoruma gelen en iyi valilerden birileri Bir millet vekilin lafıyla insanı yerinde yurdun da etmeyin şak şak cılar

Mustafa lar :)
Mustafa lar :) @Öncevatan - 8 ay Önce

Mustafa’lar iyi vali mi oluyor yani şimdi ?

Halk
Halk - 8 ay Önce

Evet açıkça yazılsa iyi olurdu dost kim düşman kim tanırdık bilirdik en azından. Ama oyun ve tuzak ters tepti. Herkesin bir hesabı varsa Allah ın da bir hesabı var. Unutmayın ey oyun kurucular

KS19
KS19 - 8 ay Önce

SAYIN VALİM, SİZİN BAŞIMIZDA OLMANIZ ÇORUM İÇİN BÜYÜK BİR KAZANÇTIR. BASINDAN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA ÇALIŞMALARINIZI BEĞENİYOR VE TAKDİR EDİYORUM.

Geçici İşçiye Cevap: Güzel Yazmışsınız
Geçici İşçiye Cevap: Güzel Yazmışsınız - 8 ay Önce

Üstü kapalı değil de açık açık yazsaydık sn. basın yekilisi, madem bişeyler biliyoruz.
Eğer kast ettiğiniz Nihal Olçok hanımın twiti ise, cevaben öyle olmadığı basın açıklaması ile yalanlanabilirdi, o günlerde.
Tabii başka iddialar varsa onu bilemeyiz, duymadık da. Çorumlu da oluşan bu merakı iddialar ve cevaplarıyla gideriz şimdi.

@mustafaciftci_fan
@mustafaciftci_fan - 8 ay Önce

Şehrimizi insanımızı ve Sayın Valimizi seviyoruz. Encok ihtiyacımız olan şey huzur. Hayran sayfası olarak yorumlarınızı ve beğenilerinizi sayfamıza bekliyoruz

İLHAN
İLHAN - 8 ay Önce

mihrak ne ya ne biçim haber bu .BURASI MUZ CUMHURİYETİ Mİ Vali mülki amir değil mi kim bir valinin hakkında oyun tertip eder de bu yanına kalır o zaman sen yalan haber yapıyor veya birilerini hedefe koyuyorsun.ŞU ÇORUMU FİTNE MERKEZİ İLAN ETTİNİZ YA. YAZIKLAR OLSUN.

Bayram Bardakçı
Bayram Bardakçı - 8 ay Önce

Çorum tek sasa dönmüş yazıklar olsun


SIRADAKİ HABER