Özel Hastane’ye yeni dahiliyeci

Çorum Özel Hastanesi, İç Hastalıkları (Dahiliye) kadrosuna Uzm. Dr. Ahmet Tunç’u ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

Özel Hastane’ye yeni dahiliyeci

Çorum Özel Hastanesi, İç Hastalıkları (Dahiliye) kadrosuna Uzm. Dr. Ahmet Tunç’u ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

Yoğunluğu çok fazla olan İç Hastalıkları (Dahiliye) Bölümü için Uzm. Dr. Ahmet Tunç’u kadrolarına kazandırdıklarını belirten Çorum Özel Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Bilgili, “Dahiliye Bölümünde 4 hekimle halkımıza hizmet veriyoruz. Kadromuzda Uzm. Dr. Ayfer Cerit, Uzm. Dr. Caner Keser, Uzm. Dr. Zühal Gülsüm Şimşek ve Uzm. Dr. Ahmet Tunç olmak üzere deneyimli ve alanında uzman hekimlerle halkımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir. Ayrıca hastanemiz yatak kapasitesini ve hizmet çeşitliliğini arttırarak Çorum'a ihtiyacı olan güzel bir tesis sunmaktadır. Alanlarında uzman, deneyimli ve halkımız tarafından tercih edilen hekim kadromuzla Çorum halkına olduğu kadar çevre il ve ilçelerden gelen hastalarımıza da kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermekteyiz.” diye konuştu.

İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı Uzm. Dr. Ahmet Tunç, Çorum Özel Hastanesi’nde tüm Çorum halkına hizmet vermekten gurur duyduğunu belirterek, hastanenin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Tunç, “Halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceğiz.” dedi.

AHMET TUNÇ KİMDİR?

1976 yılında Konya’nın Bozkır ilçesinde doğan Uzm. Dr. Ahmet Tunç, ilk-orta ve lise öğrenimini Konya’nın Bozkır ilçesinde tamamladı. 1994 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi eğitimine başlayan Tunç, 2000 yılında mezun oldu. 2000 yılında Van Yüzüncüyıl Üniversitesi K.B.B. Hastalıkları bölümünü kazandı fakat ihtisasa başlamadı. 2001 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İç Hastalıkları bölümünü kazandı ve 2005 yılında ihtisasını tamamladı. 2005-2007 yılları arasında Konya Bozkır Devlet Hastanesinde, 2007-2008 yılları arasında Aksaray Ortaköy İlçe Devlet Hastanesinde, 2008-2011 yılları arasında Konya Özel Anıt Hastanesinde, 2011-2012 yılları arasında Konya Özel Selçuklu Hastanesinde, 2012-2014 yılları arasında Konya Özel Anıt Hastanesinde ve 2014-2018 yılları arasında Çorum Özel Elitpark Hastanesinde çalıştı. 2019 yılı itibariyle Çorum Özel Hastanesinde çalışmaya başladı.

Alanında oldukça deneyimli bir hekim olan Tunç, Diyabet (Şeker Hastalığı), Tansiyon, Solunum Yolu Enfeksiyonları, Romatizmal Hastalıklar, Tiroit, Kansızlık ve Kan Hastalıkları, Karın ve Mide Ağrısı, Vitamin eksiklikleri ve tedavileri alanlarında uzmanlaştı. Tunç, evli ve iki kız çocuğu babası.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER