Özlem Max’tan kuruluşa özel yeni bir kampanya daha

7000 bin metrekarelik mağazası ile bölgenin en büyük mobilya mağazası olan Özlem Max Mobilya Mağazası, kuruluş yıl dönümüne özel bir kampanya başlattı.

Özlem Max’tan kuruluşa  özel yeni bir kampanya daha

M.BURAK YALÇIN

7000 bin metrekarelik mağazası ile bölgenin en büyük mobilya mağazası olan Özlem Max Mobilya Mağazası, kuruluş yıl dönümüne özel bir kampanya başlattı. 21-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanya hakkında bilgi veren Mağaza Sahibi Metin Ünal, 15 bin liralık ürün alana 3 bin lira, 25 bin liralık ürün alan 5 bin lira, 40 bin liralık ürün alana ise 8 bin liralık indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.

‘TÜM ÜLKERE SEVKİYAT HİZMETİ VERİYORUZ’

Özlem Max Mobilya olarak ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları ve kalite anlayışı ile Çorum halkına en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını ifade eden Ünal, “Müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde yeni ürünler sunulması, dünya standartlarına uygun kaliteli, insan sağlığı ön planda tutulan ürünlerle hizmet vererek, satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da eğitimli, bilinçli ve güleryüzlü satış elemanlarımızla tüketicimizin yanı başında ürünlerimizin arkasındayız. Türkiye’nin yanısıra tüm Avrupa ülkelerine de sevkiyat hizmeti veriyoruz” dedi.

‘2022’NİN YENİ MODELLERİNİN TAMAMI MAĞAZAMIZDA’

2022 yılının tüm yeni modellerini de mağazaların da müşterileri ile buluşturduklarını vurgulayan Ünal, evlilik planı yapan çiftler için de yatak odası, salon takımı ve koltuk takımından oluşan zengin düğün paketleri çeşitlerinin olduğunu kaydetti.

Ünal, kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak ve zengin ürün çeşitlerini yakından görmek isteyen herkesi Samsun Yolu 4. kilometrede hizmet veren mağazalarına beklediklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER