Pazar yerinde nahoş görüntüler

Buharaevler Mahallesi sakinleri, Perşembe Pazarı’nın amaç dışı kullanımından dolayı ortaya çıkan nahoş görüntülerden dertli.

Pazar yerinde  nahoş görüntüler

RECEP MEBET
Buharaevler Mahallesi sakinleri, Perşembe Pazarı’nın amaç dışı kullanımından dolayı ortaya çıkan nahoş görüntülerden dertli.

Haber Merkezimize ulaşan vatandaşlar, pazar yerini mesken tutan alkol ve madde bağımlılılarının mahallenin huzurunu bozduğunu dile getirdiler.
Çevre sakinleri adına açıklama yapan Aydın Benli, geceleri pazar yerinde toplanan bağımlılardan geriye içki şişeleri ve uyuşturucu madde poşetlerinin kaldığını söyledi.

“Toplumsal ahlâka aykırı uygunsuzlukların da yaşandığı pazar yerinde acilen önlem alınmalı” diyen Aydın Benli, yetkililere seslenerek bir an önce gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 22:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ggdbkmvg
Ggdbkmvg - 4 ay Önce

Otopark ücreti alınsın.

Ahsen sarili
Ahsen sarili - 4 ay Önce

Bizde ayni sorundan mimarsinan mah.sakinleri olarak sikayetciyiz.

saçmalık
saçmalık - 4 ay Önce

aydın benlide iyi saçmalamış pazarcılar uyuşturucu rakı bira ilemi iş yapmışlar uyuşturucuyu sen almışsınki almışsın eline bi kara çal babam çal

Saçma
Saçma - 4 ay Önce

Yapacağınız şikayet bu kadar olur ancak. Alkol ve uyturucu içmek ahlaka aykırı değildir. Satışı ve tüketimi yasak olan bir madde üzerinden en fazla şikayet edebilirsin. Muhafazakar yaşamına uymuyor diye ahlaka aykırı olmuyor bunlar

A gokboga
A gokboga - 4 ay Önce

Önüne gelen pazar için bir şey söylüyor pazarda kime virüs bulaşmış lütfen kaplama yapmayın pazar esnafını

Kaann
Kaann - 4 ay Önce

GECE BEKCİLERİ NE İŞE YARIYOR ACABA..

SIRADAKİ HABER