Peugeot Rifter görücüye çıktı

Yeni Peugeot Rifter düzenlenen lansman ile Çorum’da görücüye çıktı.

Peugeot Rifter  görücüye çıktı

M.BURAK YALÇIN

Yeni Peugeot Rifter düzenlenen lansman ile Çorum’da görücüye çıktı.

Önceki gün Peugeot yetkili satıcısı Karataş Otomotiv’in ev sahipliğinde düzenlenen tanıtım toplantısına Çorum Ticaret Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Karataş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karadaş ve vatandaşlar katıldı.

Araçla ilgili Peugeot tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yeni Peugeot Rifter, şıklığı, çevikliği ve sağlamlığı tek bir araçta buluşturuyor. İşiniz için beklentileri karşılamakla kalmıyor, aile yaşantınızda da size eşlik ederek mükemmel dengeyi yakalıyor. Mükemmel ve fonksiyonel bir yapıya sahip olan Peugeot i-Cockpit kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Yenilikçi BlueHDi dizel motorlar ve 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sayesinde yeni Peugeot Rifter gerçek sürüş şartlarında düşük yakıt tüketimi ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

Kısa, yükseltilmiş motor kapağı ve artırılmış yerden yüksekliği yeni Peugeot Rifter’a bir SUV görünümü veriyor. Dikey ızgarası ve bir Peugeot imzası olan LED gündüz farları daha kompakt ve daha dinamik bir tasarım oluşturuyor.  Rifter’ın yükseltilmiş gösterge paneli, görüş alanınızı etkin kullanmanızı sağlayarak yol hakimiyetinizi ve sürüş güvenliğinizi artırıyor. Eşsiz kontrol paneli ise yeni duygulara yol almanız için sizi bekliyor, aileniz ile birlikte daha

önce hiç gitmediğiniz yolları güvenle keşfetmeye ve yepyeni maceralara atılmaya davet ediyor.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güneş
Güneş - 1 yıl Önce

Maalesef fiyat şişik. arka koltuklar yaramaz

Vedat
Vedat - 1 yıl Önce

Kaç tl

SIRADAKİ HABER