PTT’den 181. müşteriye hediye

PTT A.Ş’nin 181. kuruluş yıldönümü nedeniyle 181.müşteriye hediye verildi.

PTT’den 181. müşteriye hediye

FATİH AKBAŞ

PTT A.Ş’nin 181. kuruluş yıldönümü nedeniyle 181.müşteriye hediye verildi.

PTT Bahabey Şubesi’nde gerçekleştirilen programda 181. müşteri Fatma Uzunbacak’a hediyesini PTT Başmüdürü Ziya Başıaçık takdim etti.

PTT Başmüdürü Ziya Başıaçık, PTT A.Ş’nin 181. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada

“PTT, vizyonu ve tecrübesiyle Türkiye’yi yeniliklerle buluşturan 181 yıllık bir çınar. Günümüzün taleplerine cevap verebilecek şekilde, hizmet çeşitliliğini artırarak hizmet sahasını genişleten ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran PTT'nin 181’inci yılını kutluyorum."dedi.

“İki asra yaklaşan tarihimiz boyunca, çağın gerekliliğine uyarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizle vatandaşlarımızın yanında olduk. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın refahını esas alan bir anlayışla hizmet kalitemizi geliştirmek için çalışıyoruz.” diyen PTT Başmüdürü Ziya Başıaçık, “Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan, Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT olarak, 181’inci kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı hizmet veren, ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) Ailesi olarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veriyor, 181 yıldır yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz. İnovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşme temelinde büyük bir değişim ve dönüşüm vizyonuna imza atarak, içinde bulunduğumuz teknoloji çağındaki gelişmeleri başarılı bir şekilde ürün ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Dünün tecrübesini günün teknolojisiyle birleştirerek tüm faaliyet alanlarımızda akılcı, kalıcı ve kaliteli hizmet anlayışımızla daima daha iyiyi ve daha ileriyi hedefliyoruz.”şeklinde belirtti.

Dünyadaki dijital değişim ve dönüşümün hızına yetişmek amacıyla, iki asra yaklaşan tecrübelerini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, bir dünya markası olma hedefine doğru emin adımlarla yürüdüklerini kaydeden Ziya Başıaçık, “Aynı zamanda sportif faaliyetlere destek veriyor, sosyal ve kültürel hayatın gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin daha iyi anlaşıldığı pandemi döneminde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek, tıpkı dün olduğu gibi bugün de müşterilerimizin en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Salgının yayılmaya başladığı günden itibaren, toplum sağlığının korunması için alınan tedbirlere uyarak, tüm çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımız ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırma gayesini birleştiren bir yol haritası çiziyoruz. Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığı göreviyle ülkemizi uluslararası platformlarda temsil eden, güçlü ve karar alıcı konumunu bir adım öteye taşıyan PTT olarak, beş yıllık görev süremizde adil ve etkili yönetim anlayışımızla uluslararası alanda ülkemizi temsil etmenin ve ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olarak, 2023 hedefleri doğrultusunda her geçen gün gelişiyor ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunan bir yaklaşım ve yeni atılımlar ile geleceğe istikrarlı bir şekilde yürümeyi hedefliyoruz.”diyerek sözlerini tamamladı. 

181. müşteri Fatma Uzunbacak ve eşi Hasan Uzunbacak’a hediyesini takdim eden PTT Başmüdürü Ziya Başıaçık, sağlıklı ve mutlu bir hayat diledi.

Programa PTT Başmüdürlüğü İşletme Müdürü Yılmaz Oktay, Bahabey Şubesi Müdürü Ahmet Korkmaz ile personel katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 2 ay Önce

hediye ne?

SIRADAKİ HABER