Ramazan ayı boyunca kıymanın kilosu 83 liradan satılacak

Çorum Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren HalkEt’te Ramazan ayı boyunca 1 kg kıyma 83 TL’den, 1 kg kuşbaşı ise 92 TL’den satılacak.

Ramazan ayı boyunca kıymanın kilosu 83 liradan satılacak

Çorum Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren HalkEt’te Ramazan ayı boyunca 1 kg kıyma 83 TL’den, 1 kg kuşbaşı ise 92 TL’den satılacak.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ramazan ayında halkın ucuz et yiyebilmesi için Et ve Süt Kurumunda ucuz et satışlarının başladığını, Çorum Belediyesi olarak kendilerinin de Et ve Süt Kurumuyla aynı fiyatlarda et satışı yaptıklarını söyledi.

Çorum Belediyesi HalkEt olarak Ramazan ayı sonuna kadar Et ve Süt Kurumundaki fiyatları baz alarak ucuz et satacaklarının altını çizen Başkan Aşgın, “İskilip Yolu üzerinde kurulduğu günden beri kaliteli ve güvenli et satışlarını sürdüren HalkEt, Ramazan ayı sonuna kadar ucuz et satacak. Hemşehrilerimizin ucuz et ve kıymaya rahat ulaşabilmeleri için Hanımeli Yöresel Ürünler Şubelerimizden de et satışları yapıyoruz.” diye konuştu.

Hanımeli Yöresel, Velipaşa Hanında da hizmette
Açıldığı günden beri kaliteli, hijyenik ve uygun fiyatla vatandaşlara hizmet veren Hanımeli Yöresel’in dördüncü şubesi Velipaşa Hanı’nda açıldı. 

Buharaevler, Gülabibeyve Bahçelievler Mahallelerinden sonra şimdi de Velipaşa Hanı’nda hizmet verecek olan Hanımeli Yöresel’de et, kıyma, köftenin yanı sıra kadın kooperatifleri tarafından üretilen mantı, reçel ve süt ürünleri de yer alıyor. 

Öte yandan, Çorum Belediyesi’nin maddi durumu iyi olmayan ailelere yönelik hizmete sunduğu sosyal destek kartı ile Hanımeli Yöresellerden alışveriş yapma imkânı bulunuyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sade vatandaş
sade vatandaş - 1 ay Önce

aaaa çok ucuz hemen gidip alalım ama paramız yokkk

Aa
Aa - 1 ay Önce

Ramazanın bitmesine kaç gün kalmis

Etyemez
Etyemez - 1 ay Önce

Ramazanın sonuna gelmişiz daha yeni mi aklınız başınıza geliyor?! Vatandaşa adam gibi maaş verin vatandaş istediği yerden alsın ayrıca. Neredeyiz biz? Komünizmle mi yönetiliyoruz?!

Batandaş
Batandaş - 1 ay Önce

Afedersiniz cahilliime verin nerde kardeşim burası aracı olmayanların olmayacağı bir yerde mi?

Akıldane
Akıldane - 1 ay Önce

Bir kere de inisiyatif kullanın be kardeşim! Herşeyi emir aldıktan sonra yapacaksanız vatandaş neden size oy veriyor? Bir şeyleri de kendiniz düşünün. Vatandaş için! Çok mu zor? Emir gelene kadar iş işten geçiyor! Aha ramazan bitti emir size yeni ulaştı! Ne anlamı kaldı? Başkanlık sistemi diye diye milletin başının etini yiyodunuz, aha da size başkanlık sistemi aha da size tek elden yönetimin sonucu! İnisiyatif kullanamayan siyasiler ve idarecilere doldu ortalık!

Dalga dubara
Dalga dubara - 1 ay Önce

Milletle dalga mı geçiyonuz? Ramazan bitmiş belediye yeni uyanmış!

Balıkçı
Balıkçı - 1 ay Önce

Sayın Belediye Başkanım!
Uyan hele de balığa gidek! Ramazan Bayramı gelmiş nerdeyse, siz et fiyatlarını yeni düşürüyonuz! Genel başkanınız emretmeden de halkı düşünebilseniz keşke bir kere ik olsun!

Adem-i 19
Adem-i 19 - 1 ay Önce

Bu uygulama gelecek ramazan için herhalde. Çünkü malum bu Ramazan'ın sonuna geldik neredeyse! Zamanında yapsanız şaşırmak lazım zati!


SIRADAKİ HABER