Rektör Alkan’dan, Başkan Balcı’ya tebrik ve teşekkür

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Altındağ Belediye Başkanı hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Alkan’dan, Başkan  Balcı’ya tebrik ve teşekkür

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Altındağ Belediye Başkanı hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete görev yaptığı tüm kurumlarda başarılı çalışmalara imza atan ve sonrasında farklı kurumlarda da başarılı çalışmalarını sürdüren Doç. Dr. Asım Balcı’nın Altındağ Belediye Başkanı olarak da ülkemize büyük hizmetler yapacağına yürekten inandığını belirten Rektör Prof. Dr. Alkan, üniversitede 2011 yılından bu yana yapılan çalışmaların derlendiği faaliyet kitabını Doç. Dr. Balcı’ya takdim etti. 

Rektör Prof. Dr. Alkan, “En başından bu yana üniversitemize ve şahsıma verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra gelecek olan rektör arkadaşımızla da yakın çalışmalarınızın ve üniversitemize olan desteklerinizin devam etmesini diliyor, Allah’a ısmarladık diyorum” ifadelerini kullanarak vedalaştı.

Rektör Alkan’ın göreve başlamasından bu yana yapılan başarılı çalışmalarla Hitit Üniversitesi’nde hızlı ve gözle görülür gelişmeler yaşandığını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ise elde edilen başarıların hazırlanan faaliyet kitabında da net bir şekilde göründüğünü vurgulayarak Rektör Prof. Dr. Alkan’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER