Rozetini Abdullah’a hediye etti

AK Parti Belediye Başkanı Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, kendisini Başkan Adayı olarak ilan eden Abdullah Koçak’la gazetemizde bir araya geldi.

Rozetini Abdullah’a hediye etti

HABER-YORUM / EROL TAŞKAN

AK Parti Belediye Başkanı Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, kendisini Başkan Adayı olarak ilan eden Abdullah Koçak’la gazetemizde bir araya geldi.

Önceki gün okurlarımızla, başkanlık heyecanını kendince ifade eden Abdullah Koçak’ı paylaşmıştık. Çok büyük bir beğeni alan bu haberimiz, siyasetin fırtınası içerisinde cereyan eden en samimi siyaset haberi olarak kabul görmüştü.

Gazetemizde denk gelen bu buluşmada, Abdullah’ın hayal dünyasında oluşturduğu başkanlık kurgusuna son derece ciddi ve samimi yaklaşan Halil İbrahim Aşgın, Abdullah’a verdiği değerle, bir kez daha gönlümüzü fethetti.

Muhabbet deryasının engin derinliklerine atılan kulaçlar misali, her bir söz ve hareketle bereketlenen bu buluşmada, Abdullah Koçak’a yakasındaki Türk Bayrağı rozetini takan Aşgın, “Abdullah kardeşimizin gönlündeki samimiyet ve temizliği, kendi gönlümüz ve hayatımız için de diliyorum. Toplumda hiç bir kimseyi ötekileştirip, hor görmeme düsturunu, Belediye Başkanı olarak da hayatımızın merkezinde tutacağız.” dedi.

Gönlümüzün muhabbetle coştuğu bu buluşmadan geriye kalan lezzetin, siyasetin tümünü kucaklaması dileği de, dua olarak dilimizden kalemimize dökülüverdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 16:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Büşra
Büşra - 2 yıl Önce

Abdullah beye sorsanız başkan seçilirsen ne yaparsın diye 10tane proje sayar sayın asgin 100projem var dedi ama bi tane bile duyamadık saygilar

Mahir odabaşı
Mahir odabaşı - 2 yıl Önce

Mesele sadece samimi DOKUNMAK .... gerisi kolay.... Tebrik ediyorum

Orhan
Orhan - 2 yıl Önce

Abdullah zaten Başkan olmasına gerek yok Çorum siyasetinde tek geçerim eline kimse su dökemez

corumlu
corumlu - 2 yıl Önce

bir mevlit yemeğine katılmış olduğunuzu gördüm; üzüldüm bir etrafınızdaki insanlara dikkat edin abi dediğiniz insanlardan hem din adamı olup hemde garip gurabanın üç kuruşuna göz dikecek kadar ve diğer bir kaç huyu olan insanlar. kazanmak için her yol mübah olmasının editör aracılığı ile bu bilgi umarım ulaşır vekil ve zenginlere yemek ama garibanın alın terini yiyen birisi ha inan veya inanma önce bir araştır hoca sen herkesi kendin gibi masum sannma koltuguna girenleri iyi analiz et erol hoca bu haberi yayınlama sadece ilgilisi ile değerlendir .

SIRADAKİ HABER