Rumi Bekiroğlu’dan 10 Ocak ziyareti

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Avukat Rumi Bekiroğlu gazetemizi ziyaret etti. 

Rumi Bekiroğlu’dan  10 Ocak ziyareti

HURŞİT BOZKURT
Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Avukat Rumi Bekiroğlu gazetemizi ziyaret etti. 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayan Bekiroğlu'nun ziyaretinde Avukat Gökhan Külcü, Adem Candan ve Çağdaş Can da hazır bulundu. 
Ziyarette Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan'a Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun selamını getirdiğini ifade eden Bekiroğlu, genel merkez olarak teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını, illerdeki teşkilat çalışmalarının da devam ettiğini aktardı. 

Türkiye'yi 5 ayrı bölgeye ayırarak teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Bekiroğlu, Çorum'un da aralarında bulunduğu Kırıkkale, Çankırı, Yozgat ve Sivas Koordinatörlüğü'nü kendisinin üstlendiğini ve teşkilat çalışmalarına başladığını dile getirdi.
"Bugün yapılması gerekenleri biliyoruz ve geleceği inşa etmek için ve Türkiye'nin yaşadığı sorunları çözmek için yola çıktık. Ülkemizin güven huzur ve müreffeh bir seviyeye ulaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye'de çözülmeyecek sorun yok, sorunu çözemeyenler var." diyen Bekiroğlu, teşkilatlanma çalışmaları tamamlandıkça, kamuoyuyla paylaşacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER