‘Seçim döneminde değil her gün birlikteyiz’

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, esnaf ziyaretleri yapıp, vatandaşların sorunlarını dinledi.

‘Seçim döneminde değil her gün birlikteyiz’

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, esnaf ziyaretleri yapıp, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Özellikle belediyelerin bir yandan yaptıkları hizmetleri vatandaşlarına anlatmak, onların ihtiyaçlarını belirlemek ve bu ihtiyaçları karşılamak için vatandaşlarla sürekli iletişim halinde olmaları gerektiğini ifade eden Başkan Aşgın, “Esnafıyla, öğrencisiyle, işçisiyle, büyüğüyle, küçüğüyle; kısaca tüm vatandaşlarıyla bir araya geliyor onların talep ve önerini dinliyoruz. Pandemi nedeniyle halk günleri ve mahalle buluşmalarına zorunlu olarak ara verdik. Ancak, bu süreçte halkımızın ayağına gidiyor, sorunları bizzat yerinde dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bize, bizim de vatandaşlarımıza doğrudan ulaşmasının çok güzel sonuçları oluyor. Sadece seçim döneminde değil her gün halkımızla birlikteyiz.” diye konuştu.  

Hiçbir ayrım yapmadan tüm esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Hemşehrilerimizin duasını alıyor, yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı hemşehrilerimizle paylaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın özellikle vurguladığı Gönül Belediyeciliği’ni şehrimizin cadde ve sokaklarına, mahallelerine götürmeye gayret ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 2 ay Önce

anca dinliyor bir çözüm üretmiyor

Çorum
Çorum @emre - 2 ay Önce

emre bey Belediye başkanından bahsediyoruz sihirbazdan değil.Sonuçta elinde sihirli değnek yok dinliyor ve yapıyor.

Çorumlu
Çorumlu - 2 ay Önce

Buhara pislik için de Hele perşembe pazar berbat bira bally poşetler Sokaklar pislik içinde Çöpler ilaçlanmıyor sinek dolu

murat
murat - 2 ay Önce

başkan bile kaldırımı işgal etmiş.

SIRADAKİ HABER