Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nden örnek davranış

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği tarafından kentteki ihtiyaç sahibi kanser hastalarına verilmek üzere kıyafet yardımı yapıldı.

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nden örnek davranış

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği tarafından kentteki ihtiyaç sahibi kanser hastalarına verilmek üzere kıyafet yardımı yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre, Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek Kan-Der Başkanı Hülya Karabıyık ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.

Ziyaret sırasında konuşan Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz, derneğin Kadın Komisyonu üyelerince yapılan çalışmalar sonucunda ihtiyaç fazlası kıyafetlerin, kentteki ihtiyaç sahibi kanser hastalarına ulaştırılması amacıyla böyle bir proje yaptıklarını söyledi. Bu doğrultuda İl Garnizon Komutanı Eşi Teslime Öcal'ın da destekleriyle kıyafetlerin toplandığını ifade eden Galip Deniz, ihtiyaç sahibi kanser hastalarına verilmek üzere toplanan kıyafetlerin Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yetkililerine teslim edildiğini bildirdi. 

‘ÇOK ANLAMLI BİR DESTEK’

Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hülya Karabıyık ise çok anlamlı buldukları desteklerinden dolayı Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Özellikle ihtiyaç sahibi kanser hastalarının böylesi anlamlı desteklerle moral ve motivasyonlarının daha da yükseleceğine inandığını ifade eden Karabıyık, dernek olarak yaklaşık 10 yıldır büyük bir özveriyle kanser hastalarının yanlarında olduklarını dile getirdi.

Toplanan kıyafetlerin dernek yetkililerine teslim edildiği ziyaret sırasında şehit aileleri adına Zekeriya Darbaş, Adem Yeşildağ, Ömer Öncül, Aysel Öncül, Gülay Erkoç, Kübra Gökçe ve Fatma Kaya'da hazır bulundu.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER