Şehit ailelerinden Şehitlik teşekkürü

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz ve dernek üyeleri, Belediye Başkanı Dr. Halil İbnrahim Aşgın'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Şehit ailelerinden  Şehitlik teşekkürü

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz ve dernek üyeleri, Belediye Başkanı Dr. Halil İbnrahim Aşgın'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediye Basın Biriminden yapılan açıklamaya göre, Çorum Şehitliği'nin Çorum Belediyesi sorumluluk alanı içerisine girmesinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz, "Başkanımız göreve gelmeden önce verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Her zaman yanımızda olması, destek vermesi bizleri çok mutlu ediyor. Bu vatan uğruna canlarını seve seve veren evlatlarımızın naaşlarının bulunduğu şehitliğimizin Çorum Belediyemizin bünyesine geçmesi Belediye Başkanımızın verdiği sözü tuttuğunun bir göstergesi oldu. Bundan önce de şehitliğimize oldukça iyi bakılıyordu. Bundan sonra da daha iyi bakılacağından hiç şüphemiz yok. Tüm şehit ailelerimiz adına kendisine teşekkür ediyorum." dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, “Şehitlerimiz bu vatan için canlarını verdiler. Bizlerde onların aziz hatıralarına hürmet için elimizden geleni yapacağız. Şehitliğimizin bakımları valiliğimizin sorumluluğu içerisindeydi. Sayın valimizle yaptığımız görüşmelerin ardından kendi sorumluluk alanımız içerisine dahil ettik. Geçtiğimiz günlerde de bazı çalışmalar yaptık. Çiçeklendirmelerini tamamladık, kabirlerin etrafının bakım ve onarımlarını da bitirdik. Şehit ailelerimiz her zaman yanındayız." dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bendeniz
Bendeniz - 3 yıl Önce

Bizim sehit ailelerine Tesekkurumuz minnetimiz bitmemeli iken hep varken nedir bu? Tabii ki o sehitlik en guzel sekilde yapilacak tabii ki biz sehitlerimize layik olmaya calisacagiz. Tesekkure gerek yok cunku borcumuz bu onlara. Keske boyle dusunseydi tesekkuru kabul eden. Ve bu ziyareti organize eden.

SIRADAKİ HABER