Şeker: ‘Mahallemize en güzel hizmetleri getirmeye çalışıyoruz’

Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı ve adayı Fevzi Şeker 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Şeker: ‘Mahallemize en güzel  hizmetleri getirmeye çalışıyoruz’

Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı ve adayı Fevzi Şeker 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Mahallesi adına hizmet etmek çıktığı bu yolda 2 dönemdir olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz demeden tüm mahalle sakinlerine bir telefon kadar yakın olmaya devam edeceklerini belirten Fevzi Şeker, her zaman olduğu gibi tüm kamu  kurumları ile istişareli bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.


Bu güne kadar mahallesine en güzel hizmetleri getirmeye çalıştıklarını ve gayret gösterip hep birlikte mahalleye sahip çıkıp güzel hizmetlere vesile olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Şeker, “Bu duygu ve düşünceler ile yarınlara yaşanır bir mahalle bırakmak için dostluk ve kardeşliğin beraberce yaşanması için saygının ve sevginin mahallemizin bir meyvesi olması mahallemizin büyük bir aileye dönüşmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.


Yerel seçimlerde ekibiyle birlikte bu göreve talip olduğunu, mahalle sakinlerinin ve dostlarının dualarına ve desteklerine talip olduğunu kaydeden Şeker, “Yaklaşan seçimlerin ülkemize şehrimize ve mahallemize hayırlı olasının diliyor tüm muhtar  adayı arkadaşlara da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER