Soylu'dan Çorum'a 4 müjde!

AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.

Soylu'dan Çorum'a 4 müjde!

AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Kaya, Çorum, Osmancık ve Sungurlu ile ilgili 4 müjdeyi açıkladı. 

Kaya, Çorum Polis Moral Eğitim Merkezi,  Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı, Osmancık İlçe Jandarma Komutanlığı, Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binalarının temelinin 2022 yılında atılacağını duyurdu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2022, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa ölçer
İsa ölçer - 5 ay Önce

Vatandaş sabırsızlıkla bekliyordu bu müjdeyi. Şu emniyet müdürlüğü binası yapaılsada geçim sıkıntımız bitsin diye. Helal olsun...

Vereceği En Büyük Müjde Yeni Vali ve Kolluk Amirleri Olacaktır
Vereceği En Büyük Müjde Yeni Vali ve Kolluk Amirleri Olacaktır - 5 ay Önce

Memleketin çivisi çıkmış da, yetkililer görmeZden geliyorlar. Çorum olmuş aynen teksas, kolluk uyuyor. Memleketin en büyük mahallesi, Tertemiz Olan Mahallemiz mafya kaynıyor hergün vukuat. Saldırılardan nasibini alan akrabamız hem mağdur hem Herşeyi göze alarak Şikayetçi oluyor. Polisden sürekli gel-git eziyeti. Önce amirleri değiştireceksiniz Sayın SOYLU.

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Ne çapsız milletvekillerimiz var 4üde aynı. Uyduruk haberleri müjde diye gösteriyorlar. Tokat havaalanı açıldı yozgatınkinede az kaldı. Diğer milletvekilide bakan beni cep telefonumdan aradı diye haber yaptırıyor. Valinin çorumun asayişine baktığı yok maganda dolu heryer. Çorumun özeti bu hakediyormuyuz sonuna kadar hakediyoruz böyle yönetilmeye.

Süper
Süper - 5 ay Önce

Gerçekten toplumun en büyük ihtiyacı buydu işte. Daha fazla asker polis ve binaları olacak, böylece kimsede gıkını bile çıkartamayacak müjdeler olsun.

Evliya Çelebi
Evliya Çelebi - 5 ay Önce

İnşaat ..
İnşaat ..
İnşaat ..
Ülke değil müteahhitler kalkınır inşaatla ..
Belki de istedikleri de budur zaten!..

SIRADAKİ HABER