Soylu, Osmancık'ta sürücülerle bayramlaştı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çorum’un Osmancık ilçesinde Bölge Trafik Kontrol noktasında denetlemeye katılarak vatandaşlarla bayramlaştı. 

İçişleri Bakanı Süleyman SoyluÇorum’un Osmancık ilçesinde Bölge Trafik Kontrol noktasında denetlemeye katılarak vatandaşlarla bayramlaştı. 

Kurban Bayramı öncesi karayollarındaki trafik denetimlerini inceleyen Bakan Soylu, yollardaki trafik yoğunluğunu hem havadan hem karadan denetledi. 
Sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda uyaran Soylu, sonra trafik polislerinden denetimlere ilişkin bilgi aldı. 

 

Yoldan geçen ve adının Emin Yılmaz olduğunu dile getiren bir kişi kontrol noktasına gelerek Bakan Soylu ' ya sarılarak, "Sayın bakanım sizin geldiğinizi duyunca İstanbul’a gidiyordum yoldan geri döndüm. Görüyorsunuz gece saat 2 olmuş. Sayın bakanımız hala çalışıyor. Bunun kıymetini bilelim" dedi.

(İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tenkit
Tenkit - 2 yıl Önce

Gösteri yaparak denetimlere katılmak.Trafik aksamıştır.Avrupa da,Japonya da Kanada da,ve USA da böyle bir denetim uygulaması var mı?

hasan
hasan - 2 yıl Önce

nerde bu devlet diyenler bakanı sokakta görünce USA dan örnek getiriyor.bi bitmediniz.

hadi oradan a
hadi oradan a @hasan - 2 yıl Önce

denetim yapanları vatandaş denetleyince oluyor,bakan denetleyince usa japonya! adam vatandaşın yanındayım diyor bunun nesinden rahatsız oluyorsunuz.iktidara gelirseniz şayet ,fildişi kulelerinizden burnunuzun ucunu çıkarmayacağınızı çok iyi biliyoruz.

Hadi oradan
Hadi oradan @hasan - 2 yıl Önce

USA da veya Japonya da denetim yapanları bakan denetlemez.Vatandaş denetler.Bu gidişle 'bi bitmediniz' diyenler bitiyor.

SIRADAKİ HABER