Sürücülere miting uyarısı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün Çorum’da yapacağı miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Emniyetten yapılan açıklamada sürücüler trafiğe kapatılacak yollar konusunda uyarıldı.

Sürücülere miting uyarısı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün Çorum’da yapacağı miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Emniyetten yapılan açıklamada sürücüler trafiğe kapatılacak yollar konusunda uyarıldı.

Konu hakkında Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “07.04.2018 Cumartesi günü saat 08.00’den ziyaret programı sonuna kadar ilimiz merkez Saat Kulesi meydanı miting alanına kurulacak platform ve bu alanın güvenliğini sağlanması amacıyla Saat Kulesi Kavşağı ve Garanti Kavşağının bulunduğu İnönü Caddesi üzeri ile Tuzcular Kavşağı, Valilik Kavşağı, Stad Kavşağına kadar olan yol kesimleri üzeri taşıt trafiğine kapalı olacağından geçiş yapmak isteyen araç sürücüleri alternatif yolları kullanabilirler. Belirtilen yerlere araçlarını park eden vatandaşlarımızın araçları çekici marifeti ile İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası karşısında yer alan Fuar Alanı açık park alanına çekilecektir. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için belirtilen gün ve saatlerde alınan tedbirlere uygun davranarak güvelik kuvvetlerimize yardımcı olmalarını rica ederiz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 00:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahsinyilmaz
Tahsinyilmaz - 4 yıl Önce

Neisivarmis corumda leblebiyemiyemi geliyo .

SIRADAKİ HABER