Teknolife dualarla açıldı

Türk Telekom yetkili bayii Teknolife dün İnönü Caddesi'nde açıldı

Teknolife dualarla açıldı

RECEP MEBET

Türk Telekom yetkili bayii Teknolife dün İnönü Caddesi numara 34’te hizmete açıldı.

Vakıfbank Çorum Şubesi yanında gerçekleşen açılışa AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum eski Milletvekili Adnan Türkoğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yalçın Kılıç, bazı oda başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanayici ve işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

Kubbeli Camii İmam Hatibi İdris Bal’ın yaptığı dualar eşliğinde gerçekleşen açılışta kurdeleyi protokol mensupları birlikte kesti.

Gazi Caddesi’nde faaliyet gösteren Ozan İletişim sahibi Kazım Özdemir’in kurucusu olduğu mağazayı gezen davetliler, sunulan hizmetlerle ilgili bilgi aldılar.
Açılışta tebrikleri kabul eden Kazım Özdemir, Teknolife adlı yeni mağazalarında Türk Telekom abonelik işlemleri, fatura tahsilatı ve cihaz satışı gibi hizmetleri bir arada sunacaklarını söyledi.

Sektördeki tecrübeleri ile büyümeye devam ettiklerini vurgulayan Özdemir, hizmet yelpazelerine yeni bir halka eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Müzik dinletisi ve palyaço gösterilerinin de yer aldığı açılış, ikramların ardından sona erdi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER