Toplu taşıma istişaresi

Çorum Ulaş Özel Halk Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı dün Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

Toplu taşıma istişaresi

RECEP MEBET
Çorum Ulaş Özel Halk Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı dün Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.
Şehir içi ulaşım hizmetlerinin ele alındığı ziyarette yenilenen toplu taşıma araçları da değerlendirilerek istişarelerde bulunuldu.
Görüşmeyi sosyal medya hesabından duyuran Başkan Gül, toplu ulaşım hatlarında çalışacak yeni halk otobüslerinin Çorum’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Toplu taşıma alanında Çorum halkına en iyi hizmeti sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Gül, Ulaş A.Ş. Başkanı Arap Ballı’ya görevinde başarılar diledi.

 

YENİLENEN FİLOYA YENİ ARAÇLAR
Çorum Ulaş Özel Halk Otobüsleri A.Ş., araç filosuna 6 adet yeni halk otobüsü daha ekledi.
Çorum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Toplu Ulaşım Hatları İhalesi’ni alan şirket, Akia marka son model otobüsleri hizmete sundu.
Erguvan renkli 12 metre uzunluğa sahip yeni otobüsler, Gazi Caddesi ve Hürriyet Meydanı’nda görücüye çıktı.
‘Akia Ultra LF12’ model halk otobüsleriyle Çorum’da toplu taşıma hizmetlerinin çıtasını daha ileri taşıdıklarını vurgulayan Ulaş A.Ş. Başkanı Arap Ballı, “Önümüzdeki 10 yıl boyunca şehir içi toplu taşımada kullanılacak olan yeni otobüslerimizi Çorum halkının hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Engellilerin rahatlıkla kullanabileceği tipte alçak tabanlı ve rampalı olan Akia otobüslerin şehir içi ulaşımda aktif rol aldığını belirten Arap Ballı, “Eğitim sezonuyla birlikte öğrencilerimizin de aktif şekilde kullanacağı yeni otobüslerimizin Çorum halkına hayırlı-uğurlu olmasını diliyor, toplu ulaşımın bel kemiği olan araçlarımızın titiz kullanımı konusunda tüm hemşehrilerimizden duyarlılık bekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sukut
sukut - 4 yıl Önce

toplu taşımada kalite arta bilir ama şöförlerinde ikazı ve vatandaşla muhattab olurken nezaket kuralları dikkate alınmalı daha üç gün önce kanser hastası genç bir bayana devletin verdiği ve kesinlikle yanında refakatçi olmadan yola bile çıkma izni olmayan bir bayana aşağılayıcı hakaret dolu sözlerle sataşan şöför ve yanında bir arkadaşına şahit olduk bu ne kadar acı bir durum

SIRADAKİ HABER