'TRT'nin yaptığını Çorumlu yapmaz' diyen Akif Beki'ye Çorumlulardan tepki

Karar Gazetesi yazarı Akif Beki, kaleme aldığı yazısında Çorumluları küçümseyen sözlere yer vermesinin ardından, Çorumlulardan Akif Beki'ye tepki yağdı.

'TRT'nin yaptığını Çorumlu yapmaz' diyen Akif Beki'ye Çorumlulardan tepki

Karar Gazetesi yazarı Akif Beki, kaleme aldığı yazısında Çorumluları küçümseyen sözlere yer vermesinin ardından, Çorumlulardan Akif Beki'ye tepki yağdı. 'Biz sana ne yaptık?' diye soran Çorum halkı, 'Kendisine medeniyet öğretmek boynumuzun borcudur.' dedi.
Karar Gazetesi yazarı Akif Beki'nin dün kaleme aldığı, "TRT'nin yaptığını Çorumlu yapmaz" başlıklı yazısına Çorumlulardan tepkiler gelmeye devam ediyor. 
 ABC Gazetesi'nin haberine göre, Akif Beki'nin söz konusu yazısına tepki gösteren Çorum halkı, "Çorumlular Akif Beki'ye ne yapmış?" diye sordu.
 Türkiye'de bir buçuk milyon Çorumlu olduğunun altı çizilen haberde Çorumluların, "Bizim üzerimizden ilgi çekmek istiyorsa, gelsin Çorum'a biz ona yeterli ilgi ve alakayı gösteririz. Çorumluların misafirperverliğini herkes bilir. Bu şehir binlerce yıl önce Hitit medeniyetlerinin başkenti aynı zamanda Kadeş Barış Antlaşmasının imzalandığı topraklardır. Medeniyetin beşiğidir. Kendisine medeniyet öğretmek boynumuzun borcu olsun." dediği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 16:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal karadağ
Erdal karadağ - 2 yıl Önce

bingöllü akif zaman gazetesi eski yazarı ve Washington temsilcisi senin kim olduğun belli lafına itibar edilmez.bir söze bakarım söz mü diye bir söyleyene bakarım adam mı diye.

Söz Bir
Söz Bir - 2 yıl Önce

İşte ülkede kendisinin akıllı olduğunu düşünen bir salak,
Vücudunun üstünde beyni olmayan boş bir kafa ....

Bilmem ne
Bilmem ne - 2 yıl Önce

Demekki corumlular bunun irzi nefsine girmis

NURTEN
NURTEN - 2 yıl Önce

Aynen ÇORUM lüler ne yapmışta hep böyle söylüyorlar yeter artık ÇORUM halkı birkere kendi Sanayisini Kendi işini kuran yapan burda bir çekememezlik var Çoruma gelin görün nadil bir İL nasıl bir halkı sevecen başaran Misafir perçemler bütün iller beş basar ÇORUM a dil uzatan belasını bulsun inşAllah ÇORUM İLI kadar başına taş düşsün inşAllah

SIRADAKİ HABER