Ulaş A.Ş.'den özür geldi

Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı, bir sağlık çalışanın yaşadığı sorunla ilgili kamuoyundan özür diledi. Ballı yaptığı açıklamada bir kişinin yaptığı hatanın tüm camiaya mâl edilmemesini istedi.

Ulaş A.Ş.'den özür geldi

EROL TAŞKAN
Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı, bir sağlık çalışanın yaşadığı sorunla ilgili kamuoyundan özür diledi. Ballı yaptığı açıklamada bir kişinin yaptığı hatanın tüm camiaya mâl edilmemesini istedi.

Olağanüstü dönemlerin yaşandığı şu günlerde el birliği içerisinde olunması gerektiğine işaret eden Arap Ballı, gereken tüm uyarıların yapıldığını ve bu konudaki tedbirlerin en üst seviyeye çıkarıldığını söyledi. 
Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı açıklamasında şunları söyledi; "Çorum'da toplu ulaşım hizmetlerini en iyi ve en kaliteli bir şekilde sürdürme gayretiyle tüm Çorumlular'a hizmet ediyoruz. 
Tüm çabalarımıza rağmen, malesef zaman zaman aksaklıklar yaşanabiliyor. 

Bunlar içerisinde geçen gün bir sağlık çalışanımızla ilgili bir sorun yaşandı. Bu durum en çok camia olarak bizleri üzmüştür.  Olağanüstü günlerden güçtiğimiz şu zamanda büyük fedakarlıklarla toplumumuza hizmet eden değerli sağlık çalışanlarına katkı ve destek vermek bizim de boynumuzun borcudur.  Sağlık çalışanları arasında temizlikçi ya da yardımcı eleman anlamında bir ayrım yapmamız asla söz konusu olamaz.

Yaşanan üzüntü verici hadise ile ilgili gereği yapılmış, uyarı tedbirlerimiz en üst seviyeye çıkarılmıştır. El ele vererek bugünleri aşacağımızın bilinciyle hareket eden camiamız, Belediye Başkanımız tarafından verilen desteklerle de hizmetini sürdürmenin mücadelesini vermektedir.  Biz Çorum Ulaş A.Ş. olarak günlük tam özel hastanelerle beraber 5 bin 500 sağlık çalışanı ve belediye personelinin tamamını bedava taşıyoruz.  Her hangi bir şoförün yanlış hareketinden dolayı tüm camiamızın suçlanmaması gerekir. Buna rağmen hala bir aksaklık varsa bundan dolayı da halkımızdan özür dileriz."

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 20:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlık çalışanı
Sağlık çalışanı - 6 ay Önce

Bahsettiğiniz konu neyle ilgili tam anlayamadım ama bende sağlık çalışanı olarak hemşire olarak göğüs hastalıkları hastanesinde çalışıyorum.aynı sorunu yaşadım geçen hafta salı 15 te mimarisinan buhara güzergahında otobüse bindim .şoför beye beledi başkanımızın mesajına ilaveten böyle bir durum varmış sağlıkçıyım dedim.şoför bey gayet lakayıt bir uslubla öyle bir şey yok dedi.hadi basma hadi basma dedi.o kadar rencide oldum.ki hemen kartımı bastım geçtim.ertesi gün nöbet çıkışında yine aynı şey oldu.o günden itibaren asla dillendirmedim bile.bizler 2 .5 TL yi veremiycek insanlar değiliz.şu andaki çalışmamızı hiç bir karşılık ödeyemez.görevimizin başındayız.

emre
emre - 6 ay Önce

Çorumun acilen bu özel halk otobüsçülerinden kurtulması lazım çünkü bu şirketin bir değil bir çok defa bu gibi olumsuz olaylarla gündeme geldi bu işi belediye yapmalı eski günlerde olduğu gibi

Kübra
Kübra - 6 ay Önce

Şoförler gerçekten lakayıt ve 1. Kalite asla olamazlar o kadar vasatlar ki düzel yok dil yok kibarlık yok kılık kıyafet tokaç arkadaş sonra niye biz büyükşehirler gibi değiliz oluruz da iyi gözleyin biraz şehrimizi yuceltelim ya az kibarlık az ilgi nefret ediyorum bu kabaliklardan umarım bi düzen alır bu şoförlerin hali yaşlıları alın bikere ya emekli olan vardır kesin aralarında geçn kesim ıssız gezerken onlar yapışmış kalmış neyse yazsam destan olur bitmez ben bunu normal vatandaş olarak yazmak istedim saglikcilarimiza yapılan ap ayrı bi yanlış ayıp. Şoförler ölecek otobüs bileti parası diye çok kötü yaklaşımları insanlara bagranlar bile ????

Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Sevdiklerimizi kaybetmemek için çok dikkatli olmalıyız dişimizi birazdaha sıkalım şu işten kurtulalım inşAllah gençler anne babaları için çok dikkatli olmalılar çorumda giriş çıkışlarında kapatılması gerekli özellikle istanbuldan ankaradan gelenler çorum için büyük risk oluşturuyo

mertçe
mertçe - 6 ay Önce

hep bahane hep bahane siz gerçketen samimi değilsiniz. Hakimiyet gazetesi editörü sizde bu kişleri savunmayın çok vebale giriyorsunuz.bunların şöförleri çoğu zaman millete etmedik hakaret bırakmadılar. En son bir haber sitesinde otobüs hissedarı bir isim millete yav...... dedi. Bu kişiler savunulacak insanlar değil.

Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Çorum'un tek yüz karaları
1 şehir içi ulaşım sağlayan ulaş aş
2 Pazarcı esnafı belediye neden bunlara müdahale etmez bilmiyorum

Serhan Şahinerler
Serhan Şahinerler - 6 ay Önce

Halk otobüsleri özel şahıslara ait. Ben de bir kamu çalışanıyım. Polisten alma, postacıdan alma, belediye personelinden alma, sağlıkçıdan alma, yaşlıdan alma ama asgari ücretle çalışandan al. Çok saçma. Bu otobüsler hayrat mı? Ne ile dönecek bu iş? Herkes parasını vermeli yok öyle yağma!

Cemil şahintürk
Cemil şahintürk - 6 ay Önce

Şoförler aynı güzergahta giderlerse sevinirim ben mimar Sinan dA oturuyurum ..bazı durakalria girmiolar..


SIRADAKİ HABER