‘Üniversite ile işbirliğine hazırız’

KYK Kerebi Gazi Yurt Müdürü Yasin Koçak ve beraberindeki heyet Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti.

‘Üniversite ile işbirliğine hazırız’

KYK Kerebi Gazi Yurt Müdürü Yasin Koçak ve beraberindeki heyet Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti.

Yapılacak ortak çalışmaların ele alındığı ziyarette KYK Kerebi Gazi Yurt Müdürü Yasin Koçak, gerçekleştirmiş oldukları projelere ilişkin bilgiler vererek yaklaşık 1.600 kişilik kapasitesiyle Kerebi Gazi Yurdu’nun Çorum’da ki diğer yurtlarla beraber mevcut öğrenciler ve Çorum’a gelecek öğrencilerin barınma sorunu yaşamamaları için 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verdiğini ifade etti. Yurt Müdürü Yasin Koçak, üniversite ile ikili iş birliklerine her zaman hazır olduklarını belirterek katkılarından dolayı Rektör Prof. Dr. Alkan’a teşekkür etti.  

Kredi ve Yurtlar Kurumunun yükseköğretim sistemine büyük bir katkı sağladığını ifade eden Rektör Prof. Dr. Alkan da KYK bünyesinde insan odaklı yaklaşımlarla öğrencilerin öğrenimlerine destek olmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kredi, burs, barınma, beslenme hizmetleri ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler sunma noktasında ciddi projelere imza atıldığını vurguladı.

KYK yurtlarını çok önemsediklerini dile getiren Rektör Prof. Dr. Alkan, Çorum KYK yurtlarının da önemli faaliyetler gerçekleştirdiğini belirtti ve KYK Kerebi Gazi Yurt Müdürü Yasin Koçak’a çalışmalarında başarılar diledi.(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep
Recep - 4 yıl Önce

İşbirliği yapa yapa bi hale döndün....işbirliği yapmadığın sadece ülkücü imam Hatipliler sanırım...onlarla neden işbirliği yapmıyorsun...ateistlerle yapıyorsun, fetöcülerle herşeyi yaptın...kripto beyefendi neden imam hatipli ülkücülerle yapmıyorsun....

çorumlu
çorumlu - 4 yıl Önce

osman eğri haberlere çıktı yine. osman eğriyi rektör yardımcısı yapıp, fetönün planlarını gerçekleştirmesini sağlayan rektöre ise hiç bir şey olmuyor. gerçek bir kripto. ama gün gelecek herşey ortaya çıkacak.

SIRADAKİ HABER