Ünlü iş adamından Çorumlu öğrencilere laptop hediyesi

İstanbul’da yaşayan ünlü iş adamı SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz, Çorum’dan YKS ve AYT sınavına girerek Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanan öğrencilere laptop hediye edeceğini söyledi.

Ünlü iş adamından Çorumlu  öğrencilere laptop hediyesi

FATİH BATTAR
İstanbul’da yaşayan ünlü iş adamı SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz, Çorum’dan YKS ve AYT sınavına girerek Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanan öğrencilere laptop hediye edeceğini söyledi.

İstanbul’da faaliyet gösteren SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz, geçtiğimiz aylarda Çorum’da üniversite sınavına girerek, İTÜ ve ODTÜ’de Mühendislik, Ankara Hukuk, Galatasaray ve Boğaziçi Ünversitelerinde bölüm farketmeksizin kazanan öğrencilere eğitim dönemlerinde karşılıksız burs vereceğini açıklamıştı. Bu sözünün ardından ünlü iş adamı bu sefer de  Çorumlu öğrencilere laptop hediye edeceğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Korkmaz “Çorum, Kars, Ardahan ,Iğdır, Ağrı, Artvin, Kastamonu, Ordu, Tunceli ve Sivas’tan sınava girip Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları adreslerine gönderilmek üzere hazır. Sayı sınırı yoktur” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 20:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur  yıldrım
Uğur yıldrım - 1 ay Önce

Merhaba değerli is adamından fakir yoksul halkın çocuklarına destek beklerdim.Saygilar

alp
alp - 1 ay Önce

bundan hayırsever olmaz olsa olsa sinek savar olur

Omer keles
Omer keles - 1 ay Önce

Duygulandim doğrusu,işadamimiza teşekkür ederim.

Pınar
Pınar - 1 ay Önce

Öncelikle okuyan gençlerimize yardımcı olduğunuz için size teşekkür ederim. Şunu da belirteyim ki bu üniversiteleri kazanan gençlerimizin durumları iyi oluyor onlara yardım etmenizin bi anlamı olmaz eğer gercekten yardım edecekseniz, fakir ve yetim olan ve üniversite kazanan gençlere yardım edin.Çorumda bu durumda olan bir çok genç var .Keşke durumu iyi olan her vatandaş siz gibi anlayışlı olsa da gençlerimize burs verse inanın bir çok genç üniversitede okuyup hayallerine kavuşur..Şu gerçeği belirteyim ki üniversiteyi kazanıp da parasızlıktan okuyamayan bir çok genç var.

SIRADAKİ HABER