‘Vaatlerin yapılmaması Çorum’un kaderi’

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, vaat edilenlerin yapılmamasının Çorum'un kaderi olduğunu söyledi.

‘Vaatlerin yapılmaması Çorum’un kaderi’

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, vaat edilenlerin yapılmamasının Çorum'un kaderi olduğunu söyledi.

Çorum'un kaderinin Hititler'e kadar uzandığını vurgulayan Özsaçmacı, serzenişlerinin bugüne kadarki tüm iktidara gelmiş hükümetlere olduğunu dile getirdi.
İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Annita'nın Laneti kitabının yazarı, eski Hazine Müsteşarı Mahfi Eğilmez'in Çorum ekonomisine ve Hititler’e olan ilgisi dolayısı ile derdimizle dertlenen, Çorum'un tanınması kalkınması için birçok faaliyette bulunan sevgili Mahfi Eğilmez'e bir kez daha yaptığı her şey için teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Daha çok yapacak şeylerimiz olması nedeni ile daha yeni başlıyoruz diyorum.
Sevgili Eğilmez'i anmışken onun çalışmalarından edindiğimiz bilgilere göre Hititler'in en önemli özelliği her şeyi yazmaları olmuş. Bu yazılanlardan günümüze ışık tutacak nitelikte ‘Vaat edilen öküz nerede kaldı’ diye bir not düşüldüğü oldukça manidar olmaktadır. Dün tabletlere yazılıyordu bugün tüm internet mecrasında açıklamaları bulabiliyorsunuz. Şimdi ben size buradan iktidarın tüm birleşenlerinin olumlu ve olumsuz Çorum hakkında beyanatlarını yazmaya kalksam sayfalarca tutacak şekilde ne kadar ilginç ki her yıl aynı vaatler, her seçim dönemi aynı...
Çorum'un kaderidir vaat edilenlerin yapılmaması, ta ki Hititler'e kadar uzanmaktadır. Bu makus talihimiz nerdeyse Cumhuriyetle birlikte her dönem aynı talepler, hep benzer vaatler. Bütün iktidarları kapsamakta serzenişimiz lakin 17 yıldır var olanlara olacak elbette sitemimiz çünkü aynı dönemdeyiz. Yıllar önce şimendifer oldu, bugün nerde bizim öküz.” (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 3 yıl Önce

On numara açıklama, havaalanını örneğin 30 senedir bekliyoruz.

Köylü
Köylü - 3 yıl Önce

Coruma Ankarasamsun tren hatti

SIRADAKİ HABER