Vali Çiftçi’den TÜGVA’ya destek

  Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çorum İl Temsilciliği’ni ziyaret eden Vali Mustafa Çiftçi, TÜGVA’ya karşı yapılan haksız ve hukuksuz algılar karşısında yanlarında olduğunu ifade etti.

Vali Çiftçi’den  TÜGVA’ya destek

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çorum İl Temsilciliği’ni ziyaret eden Vali Mustafa Çiftçi, TÜGVA’ya karşı yapılan haksız ve hukuksuz algılar karşısında yanlarında olduğunu ifade etti.

TÜGVA’nın yaptığı gençlik çalışmalarını takip ettiğini ifade eden Vali Çiftçi, bu çalışmaların memleket için çok önemli olduğunu ve desteklediğini söyledi. TÜGVA’lı gençlerle sohbet eden Vali Çiftçi, çalışkan olmanın ve okumanın önemini vurguladı.

‘ASLA BOYUNEĞMEYECEĞİZ’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı, “Yakın zamanda vakfımıza karşı karalama kampanyası yürütülmektedir. 18 Ekim’de açıklama yapan bir siyasi parti lideri ve çeşitli şahıslar mesnetsiz iddialar ile vakfımızı yıpratmayı amaçlamaktadır. Biz gençleri rızık derdiyle korkutmaya çalışan, tehditvari söylemler ile bezdirmeye çalışan o kişilere karşı eskisinden daha da güçlüyüz. Bizler gençler olarak asla boyun eğmeyeceğiz.

Cumhurbaşkanımızın 2023, 2053, 2071 hedefleri için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Valimizin her zaman, her yerde, bizim yanımızda durması bize güç kuvvet veriyor. Valimizin destekleri biz gençler için çok önemli. Dik duruş sergileyen, hakkı ve hakikati daima düstur edinen böylesine güzide bir valimiz olduğu için biz gençler çok şanslıyız.” dedi.

Gençlerle vakit geçiren Vali Mustafa Çiftçi, gençlere hediyeler de verdi.(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emekli
Emekli - 2 ay Önce

Keşke bugünki ekonomik şarlarda inim inim inleyen işsizler açlık sınırı altında çalışan işçiler emekliler memurlar ürettiklerinden kazanamayan köylülerin siftahsız kapatan esnafın yanında olsaydınız sadece siyasetten rant sağlayanların yanında değil

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Vali bey gereksiz polemik yaratıyor bence. Çorumun sorunu değil tügva çorumda pandemi artıyor asayiş işleri sıkıntılı maganda dolu silahla yaralama oluyor günlük kaç tane teksas gibi bence önceliği çorumun asli sorunlarına ayırsa daha yararlı olur

Adil Sari
Adil Sari - 2 ay Önce

Turkiye nin yeni paralel devlet yapilanmasi mi? TÜGVA'nın eski Van temsilcisi Metin Özsoy "Adalet Bakanlığı'nda 100'ün üzerinde, sadece benim tanıdığım TÜGVA'lı var. Bu isimler vakıf üzerinden buralara getirildiler. Emniyet'te ne kadar var bilmiyorum ama bekçi alımlarında da TÜGVA'nın çok ciddi bir rolü olduğunu biliyorum." Ben kendi yetenek ve kapasitemle bir yere gelemeyeceksem neden bosa universite okuyorum?

SIRADAKİ HABER