Vekillerden esnaf turu

AK Parti Çorum Milletvekili Ceylan ile Milletvekili Kaya, 24 Haziran seçimlerinde gördükleri destek nedeni ile Osmancık Caddesi ve Ulu Camii civarında bulunan esnaflara teşekkür ziyaretinde bulundu. 

Vekillerden  esnaf turu

AK Parti Çorum Milletvekili  ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ile Milletvekili Oğuzhan Kaya, 24 Haziran seçimlerinde gördükleri destek nedeni ile Osmancık Caddesi ve Ulu Camii civarında bulunan esnaflara teşekkür ziyaretinde bulundu. 
Yapılan açıklamaya göre, partililerin de eşlik ettiği ziyaretlerde çevrede bulunan esnafları bir bir ziyaret eden Ceylan ve Kaya, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. Esnafların sorunlarıyla da yakından ilgilenen Milletvekilleri, isteklerini de bir bir not etti.


Ziyaretlerde konuşan AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Türkiye'nin ekonomisinin saldırı altında olduğunu kaydederek, "Bu saldırıyı vatandaşlarımız ve esnaflarımızın desteğiyle atlatacağımızdan hiç kuşkumuz yoktur. Devletimizin yanında olduğunuz için sizlere ayrı bir teşekkür ediyoruz." dedi.


Ziyaret edilen esnaflar, devletin her zaman yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini kaydederek, ziyaretlerinden dolayı Ceylan ve Kaya'ya teşekkür etti.
AK Parti MKYK üyesi seçilmesinden dolayı Ceylan'ı kutlayarak yeni görevinde başarılar dileyen bazı esnaflar ise, Çorum'a yapılacak olan yatırımların Ceylan ile birlikte daha da artacağını, Çorum'un gücüne güç kattığını söylediler. 

 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
mudur
mudur - 4 yıl Önce

kimsenin bişey yaptigi yok hergun 15 20dk beklemekten biktim artik ambulans girse yarim saatte cikamaz kimin umrunda hickimsenin oy zamani gelince de yollar yaptik hani kac yildir ayni

SIRADAKİ HABER