Yeni bölge müdürü ile Kırkdilim yolunu incelediler

Yeni bölge müdürü ile Kırkdilim yolunu incelediler

Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve göreve yeni başlayan Karayolları 7.Bölge Müdürü Rifat Silov ile birlikte Koronavirüs nedeniyle çalışmaların durduğu belirtilen ancak daha sonra Laçin Belediyesi tarafından çalışmaların durmadığı açıklanan Kırkdilim'de incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu toplantısında Koronavirüs nedeniyle çalışmaların durduğu belirtilmişti ama Laçin Belediyesi konu ile ilgili bir hafta sonra açıklama yapmış ve çalışmaların devam ettiğini açıklamıştı. Bunun üzerine Vali Çiftçi, milletvekilleri ve görevine yeni başlayan Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürü Rifat Silov ile birlikte Kırkdilim Şantiyesi'ni gezerek, Kırkdilim yolunda incelemelerde bulundular.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 14:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
iskilipli
iskilipli - 13 ay Önce

bir yolu yapamadılar. osmancıklı milletvekilinin takibinde bu yol bozulsa yine büyük masrafla yapılır iskilip yollarının halleri içler acısı iskilip ankara yolunda göçen yer bitmedi tosya yolunu unuttuk artık çorum yolu ile de avunuyoruz. seçimlerde diğer kendilerini iskilipli ve bayatlı ilan edenler ne diyecekler

Şaka mısınız vekiller
Şaka mısınız vekiller - 13 ay Önce

Çorumlunun aklı ile dalga geçmeyi bırakın artık...

SIRADAKİ HABER