Yeni eğitim-öğretim yılı öncesi istişare

Okulların açılmasına sayılı günler kala 2018-2019 eğitim- öğretim yılı öncesi istişare toplantısı yapıldı.

Yeni eğitim-öğretim yılı öncesi istişare

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Vali Yardımcısı Turgay Gülenç,  AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yahya Çoban, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Suat Atmaca, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Kır katıldı.


 2018-2019 eğitim öğretim yılı için yapılan hazırlık çalışmalarının değerlendirdiği istişare toplantısında; İkili eğitim yapan okullarımızın tekli eğitime geçebilmeleri için yürütülen çalışmalar, mevcut okulların fiziki durumlarının daha verimli kullanılabilmesi için yapılacak planlamalar, inşaatı tamamlanan ve inşaatı devam eden okulların son durumları, eğitimin kalitesinin artırılması için eğitim öğretim başlamadan önce yapılacak çalışmalar görüşüldü. 
Toplantıda ayrıca okul öncesi eğitimin durumu ve planlaması yapıldı

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
çorum
çorum - 4 yıl Önce

tek yaptıkları gövde gösterisi. millete gram faydaları yok.

Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

İnşAllah 2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı güzel bir şekilde geçer. Alınan ve alınacak olan tedbirler sayesinde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz rahat bir yıl geçirirler. Emeği geçenlere şimdiden teşekkür ederiz.

SIRADAKİ HABER