‘Yerel seçimi genel seçim havasına büründürüyorlar’

Esnaf ziyaretlerine devam eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, mevcut hükümetin üretimi, işçiyi, sanayiyi, esnafı bitirdiğini söyledi.

‘Yerel seçimi genel seçim havasına büründürüyorlar’

Esnaf ziyaretlerine devam eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, mevcut hükümetin üretimi, işçiyi, sanayiyi, esnafı bitirdiğini söyledi.

İktidarın, yerel seçimleri genel seçim havasına büründürme çabasında olduğunu belirten Kemal Kurt, “Bir de ortaya bekâ meselesi koyuyorlar. Belediye başkanı değişecek, ülkenin bekâsı ile ne alakası var bunun. Bunların asıl derdi koltuklarının bekâsı. Seçimlerde başarı elde edemeyeceklerini anlayanlar utanmadan sıkılmadan iftira atıyorlar. Saadet Partisi'ni ittifak içinde olmakla itham ediyor. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu her konuşmasında bir ittifak içinde olmadığımızı ifade ediyor. İttifak yapmadan bin 389 seçim bölgesinde aday gösteren tek parti Saadet Partisi’dir.

Öte yandan hazineden milyonlarca lira destek alan partilerin dahi isminin geçmediği birçok il, ilçe ve beldelerde Saadet Partisi oy pusulasında 1. sırada yerini aldı. Saadet Partisi 30 büyükşehir, 81 il, 922 ilçe, 386 belde belediye başkan adayı ile seçime tek başına giren tek parti. Çorum'umuzda da durum bu şekildedir. Buna rağmen seçim propagandasında bizleri birileri ile ittifak yapmakla itham edenlere haklarımızı helal etmiyoruz.” diye konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

Haklısınız bunu yapıyorlar.Sabah arabamın camında sizin el broşürünüz vardı.Caddede süslenmiş minibüs ve otobüsünüzü gördum geçen günde müzikle bangır bangır geziyordu.
Neticeyi bile bile bunca israfa ne gerek var.Bir tek siz ve sizin destekçileriniz haklısınız doğrusunuz değilmi?

Ahmet Bey
Ahmet Bey @vatandaş - 2 yıl Önce

adam haklı hani israf haramdı

Ys
Ys - 2 yıl Önce

HDP ile işbirliği içinde olmanız Bekâ değilse nedir.0.3 Luk parti .bittiniz terör örgütü size ne vaadetti

YS
YS - 2 yıl Önce

KENDİ REKLAMINI SEÇİM BAHANESİ İLE YAPACAK

SIRADAKİ HABER