Yunus Market ve Dölek Un’dan Gıda Bankasına bağış

Çorum Belediyesi Gıda Bankası, Ramazan Ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım çalışmalarını yoğunlaştırdı. 

Çorum Belediyesi Gıda Bankası, Ramazan Ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım çalışmalarını yoğunlaştırdı. 

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın çağrısına kulak veren hayırseverler, Gıda Bankası’na destek olmaya devam ediyor. Yunus Marketler zinciri, Çorum Belediyesi Gıda Bankasına 5.000 kg makarna ve 500 kg çay yardımında bulundu. Dölek Un sahibi Edip Dölek de 1,5 ton un yardımında bulundu. 

Bağışların tesliminde konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan Gıda Bankasına katkıda bulunan tüm hayırseverlere teşekkür ederek “Ramazan ayı içerisindeyiz, birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek yardımlar devam ediyor. Yaklaşık 30.000 kişiye ulaşıyoruz. Gıda Bankamız aracılığıyla yapmış olduğumuz yardımlarımızın sayısı her geçen gün artıyor. Her gün de bu dayanışmayı artıracak yeni katkılar oluyor. Dölek Un ve Yunus Marketler Zinciri de bugün Gıda Bankamıza önemli bir bağış gerçekleştirdi. Bu örnek davranışların yayılarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

Dölek Un sahibi Edip Dölek de bundan sonra da üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır oldukların belirterek “Bu günlerde birbirimize destek vermemiz gerekiyor” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 18:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
taner
taner - 10 ay Önce

Çorumda faaliyet gösteren büyük marketlerin hepsi aynı hassasiyeti göstermeli

Uğur  yıldrım
Uğur yıldrım - 10 ay Önce

Merhaba yardımda bulunan kişilerin hayrını yüce mevlam kabul etsin .Yalnız gıda bankasından yararlananlar bir araştırılmalı issizim yararlanmak istedim issizlik maaşı verecekler size yararlanamazsiniz cevabı aldım .Kısa çalışma ödeneği 993 tl aldım 700 tl lira verdim 5 kişilik bir ailem var 293 tl ile 1 ay geçin .Zaten zor durumda olmadan basvurada bulunmam .O kadar tanıdıkları sayesinde oradan geçinen var bir ben fazla geldim.

SIRADAKİ HABER