Akşemseddin Anadolu Lisesi’nden örnek proje

İskilip Akşemseddin Anadolu Lisesi’nde öğretmen ve öğrenciler atıl malzemelerden langırt masaları yaptılar.

Akşemseddin Anadolu  Lisesi’nden örnek proje

İskilip Akşemseddin Anadolu Lisesi’nde öğretmen ve öğrenciler atıl malzemelerden langırt masaları yaptılar.
Kış aylarının gelmesiyle birlikte soğuk havalardan dolayı okul bahçesinden yeteri kadar faydalanamayan Beden Eğitimi öğretmenleri Yaşar Sever ve Galip Gül örnek bir proje hazırladılar. 


Okuldaki atıl durumda bulunan malzemeden faydalanarak hiç bir maddi yardım almayarak bir salon oyunu langırt masaları yaptılar. Projede Beden eğitimi öğretmenlerine hizmetli Necati Taş ve öğrenciler de gönüllü olarak yardım etti. 
Öğrencilerin boş vakitlerini değerlendireceği ve eğleneceği langırt oyunu öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Sosyal imkanlar Akşemseddin Anadolu Lisesi’nde gittikçe artmakta, idare ve öğretmenlerin desteğiyle güçlenmektedir. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut hoca
mahmut hoca - 2 yıl Önce

Avaralıktan ne yapacaklarını şaşırmışlar.Kendilerine güzel bir vakit geçirme oyuncağı yapmışlar.Sanki atomu parçaladılar

Onbası
Onbası - 2 yıl Önce

Herkes bulunduğu yerde bireyler uretse ülkemiz elbette yukselecektir. Kimse bu haberi kucumsemesin. Her birey yaptığı işi en iyi şekilde yapmalıdır. Nitekim peygamber efendimiz bos duran birine selam bile vermemiştir. Aynı adam birşeylerle meşgul olunca selam vermiştir. Yine peygamber efendimiz asm herkes helak oldu diyenin kendisi helak olmuştur demiştir

SIRADAKİ HABER